‘Sağlık’ kategorisi için Arşiv

Announcement: Biber Hapı Yorumları

Cumartesi, 19 Aralık 2009

biber-hapi-zayiflama

Sitemizin bu bölümünde biber hapı kullanıcı yorumları bulunmaktadır. Bu bölümümüzü kullanarak ürün hakkında daha önce biber hapı kullanan kişilerden birinci ağızdan yorumlara ulaşabilirsiniz. Meksika kırmızı acı biber kapsülünü kullanan kişilerin kullanım günlükleri ve üründen aldıkları etkileri, karşılaştıkları istenmeyen durumları, ne kadar sürede ne kadar kilo verdiklerini öğrenebilir, diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Biber Hapı yorumlar bakımından çok zengin bir üründür. Hakkında çok sayıda yorum yapılmaktadır. Çünkü bu hap çok işe yarayan ve oldukça çok raübet gören aynı zamanda çok sükse yapmış bir üründür.

Böyle bir ürünün ne kadar yoruma açık bir ürün olduğunu varın siz düşünün! Sizde burada tam aşağıdaki formu doldurarak biber hapı hakkında yorum bırakabilir ve bizden yada diğer kullanıcılardan cevap bekleyebilirsiniz.

Sindirim Sistemi Düzensizliği için Biber Hapı

Pazartesi, 03 Eylül 2012

sindirim sistemi düzensizliği için biber hapıSindirim sistemi düzensizliğine en verimli sonucu biber kapsülleri ile alacaksınız. Sağlıklı bir fiziğe kısa süre zarfında gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Kilo vermek için yapılan bazı uygulamalar sağlık problemi yaratacaktır. Mesela kilolardan kurtulmak için meksika biber kapsülleri tercih edilmelidir. Acı biber hapı sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Biber kapsülleri ile kolay hazmedilen yemekler tercih edilmelisiniz.

Amerikalılar sosyal yemekten hoşlanırlar! Ne olur? Vücuttan atıkları atmak için yeterli yaşamsal güç olmadığından bunlar birikir, yoğunlaşır ve ototoksikasyonu böyle oluşturursunuz. Sorunlarınız ve erken yaşlanmanız tam olarak burada başlar!
İçsel olarak temiz tutmak kritiktir hastalık ve erken yaşlanma gizem değildir.

Kötü alışkanlıklarınız tarafından cezalandırılıyorsunuz, onlar yüzünden değil! Eğer aşırı yüklenmiş sindirim sisteminize idare edemeyeceği kadar yiyecek tıkmaya devam ederseniz, çürür, kokar ve vücudunuzun milyarlarca hücresini zehirler. Erken yaşlanırsınız, hasta ve zayıfolursunuz.

çünkü vücudunuzu nasıl sağlıklı ve içsel olarak temiz tutacağınızı öğrenmemişsiniz demektir! sağlık ve uzun yaşamın sırrı üç kelimede özetlenebilir: “İçinizi temiz tutun!” Bu bilgelik sözlerini beyninizin kara tahtasına iyice kazıyın! pekiştirmek için tekrar tekrar söyleyin… “İçinizi temiz tutun!” Oruç tutmak, temizlenmek, arınmak ve vücudunuzu canlandırmak için en iyi ve en doğal yoldur, çünkü doğanın yoludur.

Bunu sizin için hiç kimse yapamaz. Kişisel bir konudur, size güçlü ve olumlu bir iradeden başka hiçbir şeye mal olmaz! Hatırlayın, zayıflara vah vah. Yaşam en sıkıların hayatta kalmasıdır.

Etkili Zayıflama Hapı

Cuma, 03 Ağustos 2012

etkili zayıflama hapıEtkili ve sağlıklı zayıflama kapsülleri biber ile kilolarınızdan kurtulmak mümkündür. Fazla kilolara karşı en verimli sonucu biber kapsülleri ile alabilirsiniz. Son zamanlarda hızla artan kilolara sadece biber kapsülleri etki edecektir. Mümkün olduğunuz kadar meksika biber kapsüllerine yer vermelisiniz. İdeal kilo ve düzgün fiziğe ulaşmanın tek yolu budur.

Kilolarınızdan kurtulmak için yapacağınız tek şey kesinlikle biber kapsülleri olmalıdır. İdeal kiloya ulaşmak için her yöntemi denemenize gerek kalmadan biber kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde forma girebilirsiniz. Sizde kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız gelin zayıflamayı kolaylaştıralım ve kısa sürede forma girin. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak için mümkün olduğunuz kadar sağlıklı tercihler yapılmaktadır.

Yemek saatlerinin düzensizliği, stres, sinir hastalığı, tembel ve düzensiz kişiler kabızlığa diğer insanlara göre daha fazla yakalanmaktadır. Tuvalete 2-3 günde bir gitmeyi de normal görmektedirler. Tuvalete gitmeyi geciktirmek kabızlık sebebidir. Dışkıda kan görülürse doktora gidilmelidir. Kabızlık beslenme alışkanlığı ve hareketsizlikten kaynaklanır.

Alkol fazla alınırsa, kafeinli içecekler fazla içilirse, az posalı yiyecekler yenirse ve az su içilirse kabızlık oluşur. Uzun süre ayakta kalmak ve az hareket kabızlık sebebidir. Depresyon da kabızlık ncdenlerindcndir.

İlaçların bir kısmı, demir hapları ve ek kalsiyumda kabızlığa sebep olabilir. Dışkıyı ıkınarak az az çıkarmak kabızlıktır. Dışkılamak için çok ıkınma hemoroide sebep olabilir, insanlar yaşlandıkça kabızlık daha sık görülür. İhtiyarlayınca genel çöküntü de kabızlık sebebidir.

Kilo Verme ve Biber Hapı

Pazar, 22 Temmuz 2012

kilo verme ve biber hapıBiber kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda forma gireceksiniz. Sağlıklı aynı zamanda etkili kapsül biber ile kısa zamanda forma gireceksiniz. Şişman ve çirkin biri olmak istemiyorsanız mutlaka biber kapsüllerini kullanmalısınız. Yetersiz yanmada oluşan polisiklik aromatik hidrokarbon (PAH), analitik ana madde olarak bir kanser yapıcı olan 3.4 benzpyren içerdiğinden dolayı tehlikelidir. Odun kömürü, gaza (ızgara) göre yaklaşık 10 kat daha fazla benzeyen üretir. Piyasaya sunulan et ürünlerinin kg’ ı başına için en çok I /Jg benzpyren’ e izin verilmektedir.

Tahminlere göre dünya üzerinde üretilen gıdaların 962S50′ si yanlış depolama ve bozulma sonucu imha edilmektedir. Uzun nakliyat yolları ve değişen yeme alışkanlıkları sonucu gıdaları koruyucu önlemler gerekmektedir. Korumanın amacı gıdaları zehirleyen organizmaların (bakteriler, küf mantarları, zararlılar) yok edilmesi veya büyümelerinin engellenmesidir.

Bunun için kimyasal maddeler gıdaların kimyasal Yolla saklanması,ve fiziksel işlemler kullanılır. Osmotlk İşlemler Bu işlemlerde zehirli olmayan kimyasallar kullanılır. Bu maddeler, suyu bağlayıcı özellikleriyle mikro organizmaların yaşayabilmesi için gerekli olan suyu çeker. Günümüzde en etkili diyet kesinlikle biber hapı diyetidir.

Burada sofra tuzu ve şeker kullanılır. Gıdaların kimyasal yolla saklanması kurutma işlemleri yiyeceklerin rüzgarda ve güneşte kurutulması, gıdaların dayanıklılığını sağlamada kullanılan en eski yöntemlerden biridir (şarap üzümü. elma) Günümüzde sut, kahve ve çay gibi bol su içeren gıdalar da kurtulabilmektedir.

Modern yöntemler arasında püskürterek kurutma, vakumlayarak kurutma ve dondurarak kurulma sayılabilir. Kurutma sonrasında kalan su oranı %814 düzeyindedir. Kurutma işleminde ne kadar tutumlu davranılırsa işlem sonunda hayatta mikro organizmaların kalması o kadar kolay olur. Hayatta kalan bakteriler, kurutulmuş ürünün hazırlanmasından sonra yeniden üreyebilir.

Biber Hapı ile Muhteşemlik

Perşembe, 19 Temmuz 2012

biber hapı ile muhteşemlik“Muhteşemlik” mertebesine ulaşmak (ve bu kitabı baştan sona okumak) için bazı kurallara uymanız gerekir. Kural vücudunuzun   şeklinden yakınıp durmaktan vazgeçin sürekli olarak kendinizi eleştirmek sadece sizi kanepeden kalkmaktan ve olumlu bir şey yapmaktan alıkoymakla kalmaz aynı zamanda elinizin altında ne bulursanız gövdeye indirmeniz için de sizi bir çikolata reklamından çok daha fazla motive eder. Bazen bizleri aşırı yemeye yönelten düşünceler olabilir. Mesela sevgilimizle tartıştığımızda ve bunun gibi sıkıntılardan kaynaklı beslneme düzenimiz değişebilir.

Biber zayıflama kapsüllerini kullanarak fazlalıklardan kurtulma şansı bulabilirsiniz. Öncelikle biber hapı kullanımı konusunda biraz bilgiler verelim. Biber zayıflama kapsüllerini kullanırken düzgün fiziğe gelebilir ve yıllarca sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Biber haplarını, kahvaltıdan 30 dk önce almalısınız. Gün içerisinde bol su tüketerek zamanınızı geçirmelisiniz. Ayrıca bağırsakları çalıştırıcı özelliği olduğu için sizi rahatlatacaktır. Aynı zamanda biber kapsüllerini kullanırken kesinliklde doğru tercihler yapmalısınız. İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka biber hapı denenemlidir.

Ayrıca hem sürekli güzel göründüğünüzü tekrarlamak zorunda kalmaktan bıkan arkadaşlarınızın gözünde, hem de kendi gözünüzde sizi sıkıcı hale getirir. Ona da peki ama eğer bu konuda ciddiyseniz konuşmayı bırakın ve harekete geçin.

Dümdüz popolu sıfır beden bir mankene benzemek konusunda istekli olabilirsiniz ama eğer şu anda arkanızda bir “dünya” taşıyorsanız bu asla gerçekleşmeyecektir.

Tabi eğer %110 efor sarf etmezseniz, (ve bu kitabı aldığınıza göre bu azimli kişi siz olamazsınız!) Kural 2: Kendinize karşı dürüst olun Kot pantolonunuza sığamama nedeninizin günde on tane çikolata yemeniz olduğunu herkese söylemek zorunda değilsiniz ama bunun yanlış olduğunu sizin kabul etmeniz gerekir.