Diyete Başlarken Biber Hapı Desteği

Diyete başlarken biber hapı desteğiNe elle tutabilirsiniz kısıtlama mikrobu’ nu… ne de gözle görebilir… Halbuki varlığını kimselerin yadsıyamayacağı şekilde mevcut… milyarlarca insanın hayatının… parazit misali, bir parçası! Çekirdeğinde, insanoğlu’nun bedeninin enerji kısıtlamasını kabullenebileceği Fikri… “Yapabilirsiniz, becerebilir… sîz de zayıflamayı dayatabilir… sizi her türlü kötülükten ve bilcümle sağlık sorunlarından koruyacak… rüyalannızdaki inceliğe kavuşabilirsiniz”… vaatleri ile beyinlere sızıyor, masalara çörekleniyor… Bir kez gelip yerleşti mi, baş köşelerden başka yer beğenmiyor, baş rollerden başkasına razı olmuyor. Yalnız diyetlerinizde kısıtlama yaparak zayıflamak mümkün değil. Bu sebeple zayıflama girişimlerinizde Biber diyet hapı kullanmalısınız.

Mikroskoplarla yakalanamasa da… kimyasal reaksiyonlarla izole edilemese de… Diyetçiler bu mikrobun varlığını… Şişmanlığa ve obezliğe giden yolları sonuna dek açtığını… Obezite epidemisi’nin tek ajan patojen’i… Anoreksiya Mentale ve Bulimia Nervosa’ların istisnasız tümünden sorumlu olduğunu… Adları gibi biliyorlar ve saklamak için ellerinden geleni yapıyorlar… Ve daha da vahim olanı… diyetçiler bu mikrobu üretip, besleyip büyütüp… yayıyorlar… adları da bu nedenle diyetçi. Bu tavsiyeler gözünüzü korkutmasın ve Biber hapı ile çıktığınız yoldan alıkoymasın.

Kafalarına bulaştığı kişilerin yaşamlarını, sofralarını, sağlıklarını ne hale getirdiğini görmek için… yarattığı hastalığın seyrini, şöyle bir yakından gözlemlemek, kısıtlamalı beslenme süreci’nin, yakalananın ve yakınmdakilerin hayatlarını altüst eden… gelişimini sergilemek… gerçek ve kalıcı çözümlerin önünü açabilmek için kaçınılmaz bir zorunluluktur. Bu kalıcı çözümlerin başında elbette Biber hapı da geliyor.

… Anlamıyorum… hiç ama hiç anlayamıyorum… neden ben de şişmanlayacak mışım, niçin obezite kapımı çalıyormuş, kavrayamıyorum. Bu yaşıma geldim… yediğim önümde, yemediğim arkamda… 30 yıl önce neysem, bugün de oyum, ne bir gram fazla, ne de bir eksik! Şükürdür ki her zaman karnımı doyurdum, keyifli sofralarda şen şakrak… canım ne istediyse afiyetle yedim… şimdiyse, başkaları şişmanlıyor diye benim de korkuya kapılmam, yediklerimi azaltmam niçin gerekli hale geliyormuş… çakamıyorum….

Etiketler: , , ,

Yorum yapın