Diyetler İstediğiniz Sonucu Vermiyorsa…

diyet yapmakDiyet yaparken yapılan bazı hatalar kilo vermenizi engelleyebilir. Kişi nefsine hakim olmayı bir türlü başaramıyorsa ve her dafasında başarısılıklar ile karşılaşıyorsa bu durum da yapmanız gereken sadece biber kapsüllerini kullanmaktır. Biber kapsülleri ile kısa süre içerisinde fazlalıklarınıdan kurtulabilirsiniz. İstediğiniz sonuçlara da ulaşabilirsiniz.

Acı biber haplarını kullanırken kendinizi daha dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz. Sindirim sisremi ve bağırsak problemleri son bulacak. Mutlaka acı biber kapsüllerini denemelisiniz. İlk inançlarınızın oluştuğu anları görün. Bu inançların oluştuğu ‘yapamam’ anlarını düzeltin zihninizde. İlk kiloya ve hayata verdiğiniz anlamlar. Para kazanmak için ilk oluşan inançlar. Zor olmak zorunda değil. Buna ilk ne zaman inandınız? Değiştirin bunları. İçerideki tüm olumsuz komutları kapının dışına sürükleyin.

Şişmanlık ve obezite konusunda uzman biber hapı‘ nı kullanabilirsiniz. Sonra da içeriye koymak istediklerinizi koyun. Sevgiyi, hazzı, mutluluğu, huzuru, ben olma duygusunu ve hiç olma duygusu koyun. Tertemiz bir oda olsun. İçerideki enerjiler odanın içinde dönsün; tıpkı bir bahar sabahı polenlerin uçuştuğu gibi uçuşsun havada.

Odanın ortasında durun ve üç derin nefes alın. Aldığınız her nefesle içeride uçuşan keyfi yüreğinize çekin. Değiştiremetneniz için hiçbir sebep yok. Sadece derin nefes alın. Her nefeste tüm bu duygular, hücrelerinize işlesin. Sadece izin verin. Son kere odaya bakın, her şey yerli yerindeyse tekrar su olmaya hazırlanın. Odayı artık biliyorsunuz, istediğiniz zaman girip düzeltebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın