Diyetsiz Biber Hapı İle Zayıflama

Diyetsiz zayıflama normal şartlarda mümkün değildir. Fakat Biber hapı ile bu olayı gerçekleştirebilirsiniz. Biber kapsülü kullanarak yaza daha zayıf girmek mümkün olduğu gibi yemeklerden kesmenize de gerek kalmayacak, sağlıklı ve başarılı bişr şekilde Biber hapı sayesinde kilolardan kurtulacaksınız.

Genelde zayıflama için yapılan bir hata vardır. Aç kalarak kilo verebilecekleirni zannediyorlar asla böyle bir durum söz konusu değildir. Fakat Biber hapı kullanarak istediğinizi yiyerek sağlıklı şekilde kilo verebileceksiniz. Biber hapı ile mutlu günler dileriz. Napoleon teşvik etmiştir. İngilizlerin Karayiplerdeki Fransız kolonilerini şeker kamışı şevkini önlemek üzere ablukaya alması üzerine Napoleon Fransa’da şeker pancarı üretimi seferberliği ilan etmiş, 1813 yılında şeker pancarı üretimini 35.000 tona kadar çıkarmıştır. Bu gün tüm Dünyadaki şeker üretiminin % 60 kadarı şeker kamışı, % 40 kadarı şeker pancarı kaynaklıdır. Son zamanlarda mısırdan şeker üretimi de yaygınlaşmaktadır.

Diğer Avrupa ülkeleri gibi Türkiye’de de şeker, pancardan üretilmektedir. Şeker kamışı üretimi pancar üretiminden daha hızla artmaktadır, daha ucuzdur. Günümüzdeki fabrikaların ürettiği şekerler saftır ve hemen hemen % 100 sükroz olarak kabul edilir. Ünlü alkollü içki rom da şeker kamışından şeker üretimi sırasında yan ürün olarak elde edilmektedir. Şeker kamışından kozmetik sanayinde kullanılabilen mumsu cisimler (cane wax), hayvan yemi, gübre gibi yan ürünler de (bogasse) elde edilir. Şeker pancarından şeker üretilirken kalan posa da (melasse) şeker içerir ve bu melas alkol üretiminde, hayvanlar için yem üretiminde veya gübre olarak kullanılabilir. Zayıflatan ilacınız Biber hapı ile mutlu ve huzur dolu günler diliyoruz.

Esmer şeker (brown sugar), daha çok rayihası ve kahverengi görünümü için kullanılan şeker türüdür. % 9196 oranında şeker içerir; şeker kristallerinin üstü rayiha ve renk için, melas şurubu ile ince olarak kaplanarak kullanıma sunulur ve renk koyuluğuna göre I den VI ya kadar derecelendirilir. Günümüzde gelişmiş ülkelerde kişi başına yıllık şeker tüketimi 3040 kg dolaylarında iken bazı Afrika ülkelerinde bu miktar 6 kg’a kadar düşmektedir. Kilo almamak gibi endişelerle son yıllarda insanların yapay tatlandırıcılara yönelmeleri de şeker tüketimini henüz çok etkilemiş değildir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın