Doğal Biber Hapı Diyetleri

Mümkün olduğu sürece, yiyecekleri doğal hallerinde yiyin. Biber hapı diyeti doğal gıdalarla yapılmalıdır. Bu, karaciğeriniz üzerinde daha Doğal biber hapı diyetleriaz baskı yaratacak ve size daha fazla enerji verecektir. Daha sağlıklı beslendiğinizde ve daha sık egzersiz yaptığınızda, vücudunuz toksinlerden arınır. Egzersizler biber hapı diyeti için son derece önemlidir. Daha fazla enerjiye sahip olduğunuzu görürsünüz. Daha genç ve daha canlı görünürsünüz. Kendinizi hem duygusal hem de fiziksel olarak daha iyi hissedersiniz.

Kendinizi hiç farkında bile olmadan yediğiniz için tadını alamadığınız bir yiyeceğin boş paketine bakarken buldunuz mu? Transtaydınız. Zihninizin sizi hapsedecek, sizi davranışlar tekrarlamaya itecek transları vardır. Süpermarkette alışveriş yapmak ve otomatikman aynı marka tuvalet kâğıdını ya da reçeli almak, TV izlerken zap yapmak…

Ya da stresli olduğunuzda buzdolabında ne var ne yoksa yemek. Stressiz zayıflama için biber hapı kullanabilirsiniz. Yiyecekleri yedikten sonra “uyandığınızı” ve yaptığınız şeyin farkına vardığınızı hissedersiniz. Bu, sigara içenlerin başına gelir ve oburlar için de büyük bir sorundur.

Kontrolü yeniden kazanmak için bu transı kırmanız gerek. Zayıflama sırasında kontrolü elinizde tutmak için biber hapı kullanın. Zihninizin beklemediği bir şey yapın. Zihninizi uyandırın! Daha derin zihniniz devreye girmeden önce, bu transtan kurtulabileceğiniz bir an vardır. Siz, ihtiyacınız olmayan yiyeceklere gömülmeden hemen önceki andır bu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın