Doğru Beslenme ve Biber Hapı

doğru beslenmeBiber hapı sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede geleceksiniz. Son zamanlarda hızla artan fazlalıklarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz o zaman tek teselliniz biber hapları olacaktır. Acı biber kapsülleri sayesinde istediğiniz forma kavuşacaksınız.

Mutlaka kırmızı biber kapsüllerinin kullanılması gerektiğini düşünüyoruz. İstediğiniz kiloya gelebilmek için mutlaka denemelisiniz. ihtiyaç duyulan kişi, “memnun eden kişi” olma ihtiyacı: “Lütfen bunu senin için yapmama izin verilmiştir.

Dışarıdan göründüğü haliyle hoşa giden ve çok fazla şey sunuyor gibi duran bu cazibeye rağmen, bu koşulsal sevgide neredeyse her zaman genellikle konuşulmayan ama kastedilen bir aldatma mevcuttur: “Eğer ben bunu yaparsam, karşılığında…beklerim.”

Göreceğiniz üzere bu alandaki en büyük problemlerden biri bu kişilerin üzerlerinde taşıdıkları ve tekliflerini kabul eden kişilerin ayaklarına sessizce serdikleri büyük beklentiler yığınıdır.

Biber haplarını kullanarak spor yapmadan sıkılaşın ve düzgün fiziğe kavuşun. Her zaman spor yapmaktan zorlanıyorsanız hemen biber hapı kullanmaya başlamalısınız. Diyet ile verilemeyen kilolar biber hapları ile kısa sürede verilmelidir.

Çok büyük olasılıkla bu davranışların çoğu bilinç dışıdır ve aslında bunun tek çıkar yol olduğuna ilişkin inançtan kaynaklanmaktadır: “Sadece fark edilmek duyulmak dikkate alınmak ya da sevilmek istedim çünkü gerçekten de hiçbir önemim olmadığına ve bu yüzden de başkalarının hayatında bir anlam taşımadığıma inanıyorum.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın