Düzenli Biber Kapsülü Kullanımı

Aslında, en büyük atılımlarımdan birini, bir hafta sonu bir biber hapı kullanıcısının dairesinde gerçekleştirmiştim. Pazar sabahı saat 8′ deDüzenli biber kapsülü kullanımı kalkmayı reddettiği için ilk defa gözetim altında olmadan kahvaltı etmek zorunda kalmıştım! Kahvaltı yapmak biber hapı kullanımı sırasında çok önemlidir. Bunun için sonsuza dek müteşekkir olacağım çünkü bana evde yaşamanın stresinden kaçma ve işyerindeki personele ait kışıma taşınma cesaretini verdi.

Üçüncü ve dördüncü dönüm noktalarının ikisinde de bir seviyede bir tersliğin olduğu bir kriz vardı; ama aynı zamanda daha fazla değişimin yolunu açarak zamanla önemli bir gelişime götürüyordu. Üçüncü dönüm noktası, Sara’ nın hem yeme problemleri hem de kendisi ve ailesiyle ilişkileri hakkındaki düşüncelerinde daha hızlı ilerleme kaydettiği görülen üç aylık bir dönemi takip etti. Yeme problemlerinden kaynaklanan fazla kilolar için kırmızı biber hapı kullanımı uygun olacaktır.

Hazır olduğunda onu bu meseleler üzerinde daha yoğun çalışabilmek için haftada bir kez (iki haftada bir yerine) görebileceğimi önceden kararlaştırmıştık. Şimdi bu öneriyi değerlendirmeye karar vermişti.

Diğer konuların yanında, ileride tedaviyi sonlandırmayı ve bunu hayatındaki diğer önemli kişilerle ilgili kayıplarıyla ilişkilendirmeyi de konuştuk. Sara için bu konuyu konuşmak aşırı derecede zordu; ki bunu da bana fazla bağımlı hale geldiğini hissetmesine bağladı. Sonraki seanslarda tekrar kilosu ile daha fazla meşgul olmaya başladı, kilo vermek veya en azından durağan kalmaktan bahsetmeye başladı ve birkaç sefer tartışmayı reddetti. Dinamik bir şekilde kilo vermek için biber hapı kullanımına düzenli olarak devam etmelisiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın