Düzgün Fizik İçin Biber Hapı

İnsanların uyguladıkları çeşitli diyet yöntemleri vardır. Fakat bu diyet proramları ile kilo vermeleri zor. Mesela düzenli bir diyet uygulaması yapan çok az insan var. Çünkü diyetlerini tam anlamıyla uygulamaktan vazgeçiyorlar. Bu sebeptan kilo vermeleri zorlaşıyor. Ama biber hapları ile uygulanan diyetlerde kesinlikle olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Etkili ve başarılı şekilde zayıflama yardımcı biber hapları inanılmaz derecede değişimlere neden olmaktadır. Biber hapı ile birlikte yediklerinize de azda olsa dikkat etmelisiniz. Nede olsa hap kullanıyorum deyipte herşeyn doyasıya yemeyin. Yoksa biber hapının etkisni göremezsiniz.

Sürekli yemek yiyerek günlerinizi geçirmek zararlıdır. Ayrıca tıka basa aşırı yemenin doğurduğu problemler ilerde ciddi rahatsızlıklara yol açabilir. Yediklerinize dikkat etmelisiniz. Sizlerde hiç vakit geçirmeden meksika biber haplarını kullanmalısınız. İnsanlar çeşitli kesimlerden geliyor.

Ama bütün şirketlerin amacı kârlarını arttırmaktır ve bu da çoğu zaman insanları önemseme düşüncesiyle rahat bir şekilde bağdaşmamaktadır. En uç örnek AİDS ile verilebilir: Daha önce söz ettiğim gibi ilaç şirketleri AİDS ilaçlarını lisanssız olarak gelişmekte olan ülkelere veremeyeceklerini, çünkü araştırma ve geliştirme için satışlardan gelecek paraya ihtiyaç duyduklarını açıklamaktadır.

Ancak yine de en büyük Amerikan şirketlerinin 200 milyar dolarlık satışlarında onlar ancak yüzde 14 oranındaki miktarı araştırma ve geliştirmeye harcamaktadır. Oysa yüzde 31’lik bir oran pazarlama ve idari giderlere tahsis edilmektedir. Şirketler ayrıca fiyatlarını istismarcı olarak değerlendirebileceğiniz yol ve yöntemlerle belirlemektedirler. İlacınız bir kez piyasaya çıktığında yaklaşık on yıl ‘patent sahibi’ olarak o ilacı yapmaya izni olan kişi oluyorsunuz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın