Eğlenceli Zayıflama için Biber Hapı

Eğlenceli zayıflama için biber hapıBiber hapı ile zayıflamanın eğlenceli tarafı, oynayacak pek çok yere sahip olmanızdır. Şimdi elimde Yeni Optimum Beslenme Kutsal Kitabı’ nın bir nüshası var. Sunday Times’ ın ön kapakta verdiği alıntıya göre bu, ‘sağlığınızı önemsiyorsanız okumanız gereken kitap’ tır. Eğer sağlığınızı önemsiyorsanız meksika biber hapı kullanmalısınız. ‘Paha biçilmez’ diyordu Sunday Times ve benzer ifadeler izliyordu.

Çılgın bir iz sürücü gibi her bir referansı kontrol etmeye karar verdim ve Holford’un kalın kitabının ikinci yarısının şerhli bir versiyonunu üreteceğim. Hangi gıdaların yenmesi ve hangi tür hapların satın alınması gerektiği yönündeki komplike tavsiyeleri olan (kaynaklar bölümünde kendi hap dizilerinin ‘en iyileri’ olduğu ortaya çıkmaktadır) Holford’ un kitabında, 558 sayfada mantıklı, teknik, bir mesleki dil kullanılmış. Hangi gıdaları tükettiğiniz biber hapı diyeti‘ nde ve diğer diyetlerde çok önemlidir.

Ruh sağlığımız açısından incelememi kilit bir bölümle sınırladım: Niye destek ürünleri almamız gerektiğini açıkladığı bölüm ile. Başlamadan önce çok net olmalıyız. Profesör Holford ile yalnızca o ülke vatandaşlarını iyileştiren beslenme uzmanlarını eğittiğinden, kendisine öğrencileri eğitme ve araştırmalarını kontrol etme planlarıyla birlikte Tcesside Üniversitesi’ nde profesörlük verildiğinden dolayı ilgileniyorum. Eğer Profesör Patrick Holford bir bilim adamı, bir akademisyen ise o zaman ona gerçekten bu durumuna uygun ve son derecede adil bir şekilde davranmamız gerekir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın