Egzersizin Yararları

egzersizin yararlarıVücudunuzun güzelliği ve sağlığınız için biber kapsüllerini denemelisiniz. Acı biber hapı ile zayıflamak hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Vücudunuzdaki toksinleri atmak için en iyi yöntem kesinlikle meksika biber haplarıdır. Yeşil ve pembe bu çakra ile ilişkili olan renklerdir ve kendimizi onların titreşimleri ile sarmalayarak bir huzur ve uyum duygusuna sahip olabiliriz.

Prochaska ve arkadaşları (1994), egzersizin artı ve eskilerini değerlendirme ile ilgili yaptıkları araştırmalarında tasarı öncesi ve tasarı aşamalarında egzersizin eksilerinin artılarından daha ağır geldiğini bununla birlikte hazırlık aşamasının bir geçiş olduğunu ve uygulama ile devamlılık aşamalarında ise egzersizin artılarının eksilerinden daha ağır geldiğini tespit etmişlerdir.

Aşırı şişmanlığı ve obeziteyi önlemek için biber kapsülü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı bir şekilde forma girmeyi biber kapsülleri ile başaracaksınız. Kısa sürede istenilen kiloya ulaşacaksınız.

Bu bilgiler ışığında egzersize katılım ve devamlılığın sağlanması için yeni teori, model ve yaklaşımlar geliştirme çalışmalarıyla birlikte bireylere tasarı aşamasında egzersizin yararları ile ilgili tüm bilgilerin verilmesi, onun egzersize katılım ve devamlılığının sağlanmasında önemli bir adım olacağı düşünülmektedir.

Planlı davranış teorisi aslında “Kararlaştırılmış Davranış Teorisi” nin devamıdır. Kararlaştırılmış davranış teorisi aslında “niyetlerin” gerçek davranışların habercisi olduğunu yani niyetlerin kişinin belirli bir davranışa yönelme tutumunun ürünü olduğunu öne sürer.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın