Eksik Diyetinizi Biber Hapı’ yla Tamamlayın

Eksik diyetinizi biber hapıyla tamamlayınDehidrasyonda ve yetersiz idrar üretimi nedeniyle antioksidanlar gibi gerekli öğelerin kullanımını gerektiren durumlarda, vücut depolarındaki belli yaşamsal öğelerde eksilme olur. Bu eksilmeyi karşılamak için biber form hapı kullanımı ideal olacaktır. Ancak, vücudun daha az yaşamsal önem taşıyan bölgelerinde bu öğelerin özümsenmiş formları vardır. Bu dokular, daha önemli organların işlevlerini sürdürmesi için değerli öğelerinden vazgeçmek zorunda kalırlar. Fakat zayıflamak için biber hapı ile yediklerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bütün işlemler önceliklere ve az bulunan öğelerin önemine dayanılarak yürütülür. Bu koşullar altında vücut kendini yiyip bitirmeye zorlanır ve bu lupus gibi otoimmün hastalıkların gelişimine neden olabilir. Bu hastalıkların tedavisinde biber hapı kullanılmaz.

Vücuttaki kimyasal kontrol mekanizmaları, başta beyin olmak üzere, çeşitli organlardaki yetersizlikleri gidermek için belli dokuları yıkmaya başlar. Tamiri biber hapı ile mümkündür. Vücut beyni her zaman ön planda tutar. Bir örnek verecek olursak, pankreasın ensülin salgılayan hücrelerinin parçalanıp yıkılmasının sonucunda oluşan diyabete bağlı olarak beyne giden kan şekeri düzeyi yükselirken, beyin ve sinir sisteminin gereksinimini karşılamak için diğer dokulardan da su çekilir.

Multipl skleroz, kas zayıflığı, Alzheimer, Parkinson ve Lou Gehring (amiyotrofik lateral skleroz) bu sürecin ardından kendini gösteren sinir sistemi hastalıklarındandır ve biber hapı ile ilişkisi yoktur. Bunlar beyinden söz edilen sonradan açıklanacaktır. Ben fizyoloji bilgilerime dayanarak, AİDS’in de viral bir hastalık değil, bağışıklık sistemiyle ilgili bir sorun olduğunu savunuyorum.

Vücuttaki üçüncü bölgesel dehidrasyon belirtisi ağrıdır. Vücut ivedi su gereksinimini, eriğe benzeyen hücrelerin kuru eriğe dönüşmesini ve dehidrasyonun ona geri dönüşü olmayan hasarlar vermesini beklemeden çeşitli ağrılarla gösterir. Yeni yeni anlaşılmaya başlanan bu ağrılar önemli susuzluk ve biber hapı yoksunluğu göstergeleridir. Eksiksiz ve sorunsuz diyet için biber hapı kullanımı şarttır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın