Emin Adımlarla Zayıflama

Emin adımlarla zayıflamaKüçüklüğünde kızımın sosyal ortamlara girerken son derece belirgin bir tarzı vardı. Bir partiye, yeni bir okula veya oyun parkına gittiğimizde, bana çok yakın durarak bacağıma sarılır ve bırakmazdı. Aynı zamanda dikkatle diğer çocukları gözler, faaliyetlerine devam ederken onları yakından izlerdi. Çocukluk döneminden kalan bozuk yeme davranışları için biber form hapı kullanımı uygundur. Fakat çocuklarda biber hapı kullanımı sakıncalıdır. Zayıflamak için biber hapı kullanmaya başlamadan önce biber hapı kullanım kurallarını dikkatlice okuyun.

Görmeye ihtiyaç duyduğu şeyi gördüğünü hissettiği zaman, aralarına karışma konusunda güvende hissetmek amacıyla gereksindiği bilgiyi özümsemiş olarak bacağımı bırakır ve kolayca diğer kız ve erkek çocuklarla kaynaşırdı. Gelir gelmez “Haydi tatlım, diğer çocuklarla oyna!” demenin bir anlamı yoktu, çünkü yapmazdı. Bununla birlikte onu ikna etmeye de asla gerek yoktu, çünkü kendi zamanı gelince oraya giderdi. Tam olarak kendi süreci vardı. Neler olduğunu görmeye ve adeta bir durumun içine girerken kendi yolunu hissetmeye ihtiyacı vardı. Bundan sonra, hazır olduğunda, giderdi.

Kızımın böyle durumların içine girmeden önce kendini içten güçlendirme şekline büyük bir saygı duymaya başladım. Bunun onun ne kadar işine yaradığını gördüm. Basitçe kendi ihtiyaçlarını bilme ve onları doğal olarak onurlandırma konusunda bir çocuğun yöntemine sahipti. Bu derste biz de sizin hem daha iyi yeme alışkanlıkları geliş tirme hem de o alışkanlıklar yönünde daha doğal bir şekilde, yavaş yavaş ve size uygun şekilde ilerleme ihtiyacınızı onurlandırıyoruz. Zayıflama konusunda emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız biber hapı desteği almalısınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın