En Akıllıca Zayıflama Biber Hapı

En akıllıca zayıflama biber hapıBiber hapı vücudunun iç işleyişlerini araştırdı. Geçen yüzyılda, bilim fiziksel dokumuzu oluşturan en küçük hücreleri bile görme yeteneğini geliştirdi. Bununla birlikte bilim henüz duygusal değişimin nasıl fiziksel değişim meydana getirdiğini keşfedemedi ve yağın şekil alabilme özelliğine bilhassa kördür.

Aslında bilimin henüz nüfuz etmediği, fiziksel benliklerimize ilişkin bile pek çok anlayış düzeyi vardır. Bir elektron mikroskobu hücre sisteminin tam resmini ortaya koyar ama hücrelerin içinde de henüz anlaşılmamış olan bilgi depoları vardır. Örneğin, gözyaşı vardır ve sonra gözyaşı vardır, ikisinin arasındaki fark sadece duygusal değil fizikseldir de. Fiziki yönden bile gözyaşlarının bilimsel olarak henüz belirlenmemiş yönleri vardır, beynin işleyişlerini etkileyen işlevleri dahil. Kendinizi fiziki yönden sağlıklı hissetmek istiyorsanız biber hapı kullanmalısınız.

Bazen sadece dökülmesi gereken gözyaşlarını akıtarak, onlara neden olan mutsuzluğu yok ederiz. Bu nedenle mutsuzluğu bastırmak onu sona erdirmeye yaramaz. Birisinin “iyi bir ağlamaya ihtiyacı” olduğunu pek çok kez söylemişizdir. Zehir genellikle bedenin kendini saklandığı yerden çıkarmaya yönelik doğal dehasının parçası olarak gözyaşı kanalları yoluyla atılır. Doğal yollarla zayıflamanın ilk kuralı biber diyet kapsülü kullanmaktır.

Rasgele antidepresan kullanımı sırf bu nedenle akıllıca değildir üzüntünüzün tüm boyutunu hissetmek bazen onu iyileştirmenin tek yoludur. Duygu olmadığında, iyileşmeyi kaçırırsınız. Vücut fiziksel, duygusal, psikolojik ve ruhsal stresler arasında ayrımlar yapmaz. Hepsini ele almak üzere doğal bir zekâyla donatılmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın