Enerji Alımı ve Meksika Biber Hapı

Enerji alımının fazlalığı obeziteye neden olmaktadır. Bu enerji damar içi enerjisini arttırmakta, kan lipitlerinin yükselmesine neden olmakta, organizmanın insüline cevabını azaltmakta buna karşın pankreasın B-hücrelerinin insülin salınımı için uyarılması artmakta, bunun sonucu olarak birçok doku veya organ insüline ve enerji ürünlerine maruz kalmaktadır. Bu durum olasılıkla insülin direncine yol açmaktadır. İnsülin direncinin gelişmesi beraberinde birçok sistematik bozukluğunda getirmektedir.

Şişmanların aynı yaş, cins ve normal ağırlıktakilere göre daha fazla hastalığa yakalanma şansları bulunmaktadır. Burada alınan enerji kaynağı- ister karbonhidrat, protein veya yağ olsun- etkinlikte fark göstermemektedir. Fazla rahatsızlığa yakalanmak sizin için bir problem haline gelmeden Acı Biber hapı ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Obezite ve şişmanlığın bir numaralı düşmanı olarak otoritelerinde gösterdiği gibi Kırmızı Meksika Biberi sizin için biçilmiş gıda takviyesidir.

Şişmanlarda sıklıkla rastlanılan kanser türleri; kadınlarda; meme, uterus, yumurtalık, endometrium, serviks, safra kesesi olurken, erkeklerde; kolon, rektum, prostat olmaktadır. Şişmanlarda kanserden ölüm oranları; erkekler için 1.33, kadınlar için de 1.55 olarak verilmektedir. Şişmanlığı önlemek bir nevi kanserin önüne geçmek için bir yoldur. O yüzden kilonuza dikkat etmek sizin için önemli. Bunu da Meksika Biber Kapsülü mucizevi etkisi ile yapabilirsiniz.

Alınan yağ miktarı, türü ve yağ asitlerinin oranları ile çeşitli kanser türleri arasında bağlantı kurulmaya çalışılmıştır. Tüketilen yağ miktarı genellikle hormonlara bağlı kanserlerde etkin olmaktadır. Saptanan etkinliği ise kolon ve meme kanserlerinde gösterilmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın