Enerji Yükselmesi ve Biber Hapı

Enerjik zayıflamak aslında daha mantıklı olanıdır. Yani daha enerjik şekilde kilo vermek için öncelikle yapmamız gereken doğru beslenmektir. Fazlalıklarınızdan kurtulmak ve daha sağlıklı olmak için yapmanız gereken biber hapını denemektir. Biber hapı kullandığınızdan andan itibaren etkisini farkedeceksiniz. Etkisini farkettiğğiniz anda mutlu olmammanız için hiç bir engeliniz kalmayacaktır.

Meksika biberleri sayesinde inanılmaz derecede zayıflayan kişiler vardır. Diyet yapmadan Bebekken anne sütü ile beslenen yetişkinlerde alerji geçirme oranı, mamayla beslenenlere göre son derece düşüktür (hatta ailesinde alerji geçmişi olan insanlarda bile). Kahve bedeli ağır bir enerji patlaması büyük dörtlü tehlikelerine ek olarak, sağlık üzerindeki korkunç olumsuz etkisi nedeniyle bahsedilmeye değer bir gıda alışkanlığı daha vardır.kahve içmek. kahve popülerdir, çünkü bizler kronik olarak enerjisizlik ve yorgunluktan yakınırız.

Kahvenin uyarıcı etkileri “günü geçirmek” için kullanılır ve bu etkiler bağımlılık yaratır. Kafein uzun vadeli enerji yaratmaz ve sağlamaz; sadece adrenalin bezleri kısa süreliğine harekete geçirerek kandaki şeker miktarını artırır ve bir enerji yükselmesi sağlar, ama aynı zamanda vücudun kimyasını bozar. Kahve sağlığa pek çok şekilde zarar verir. Sağlıklı şekilde biber hapı diyeti ile zayıflamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kahve asidiktir ve hücrelerimizin pH değerini değiştirip aşırı asidikliğe yol açar, dolayısıyla bu asidikliğin dengelenmesi için dokularımızdaki kalsiyumun aşırı kullanılmasına neden olur. Pek çok araştırma, kafein ile osteoporoz, kalça kırıkları ve ölüme yol açan idrarda kalsiyum kaybı arasında bağlantıya rastlamıştır.

1994 yılının ocak ayında, journal oftbe american medical association dergisinde yayınlanan bir araştırma, günde iki fincan kahve içen kadınların kalça kırıklığı riskini yüzde 69 oranında artırdığını göstermiştir. Kahvenin aynı zamanda kanserle ilişkisi olduğu da açıktır. Kavrulmuş kahve 3,4benzopyrene adında bir bileşen meydana getirir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın