Evde Yapılan Egzersizler!

evde yapılan egzersizlerKış aylarının gelmesiyle kilo vermeler daha zorlaşır. Vücudunuzun soğuğa karşı duyarlı olması yağlanmanıza neden olacaktır. Her ne kadar da dikkat etsenizde yağlanmalar olacaktır. Ancak bu yağlanmalardan öncelikle ufak egzersizler ve biber hapları ile kurtulmak mümkündür.

Vücutta yağ düzenleyici biber hapı ve egzersizler inanın çok yarar sağlayacaktır. Ev hanımlarına özel egzersizler, ve kullanımı kolay biber hapları yaza kadar forma girmenize yardımcı olacaktır. İşte o zaman sorun yoktur.

Artık istediğin o makarnayı tüm lezzetini hissede hissede, pişmanlıkları ıssız bir adada bırakmış, kimsenin sesini duymadığın huzur içinde yersin. Yedikten sonra bile hala mutlak keyif vardır. Çünkü bedenin rahatsız hissetmez, karnın şişmez, şişmanlık yoktur. Çünkü beyninle değil, bedeninle yemişsindir.

İşte o zaman yemeklerin lezzetlerini çok daha iyi alırsın. İşte o zaman bugüne kadar hiç almadığın kadar büyük lezzetler alırsın. Çünkü beden istemiştir. Doyma duygusunun keyfini hiçbir şeye değişmezsin. Beynin ile yediğin zaman, doymak bilmezsin. Bir tabak pasta seni kesmez.

Bir tabak daha yemek istersin, sonra bir tabak daha. Sonu gelmez o tabakların. Bir türlü “hah tamam, ben artık doydum’ diyemezsin. Hep “Keşke midemde biraz daha boş yer olsa da yemeğe devam edebilsem” dersin. Nasıl olacak o iş, çünkü beynin başka bir duygunun peşindedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın