Evrensel Beslenme Şekilleri

beslenme şekilleriSağlıklı ve kalıcı zayıflamak istiyorsanız adımlarınızı yavaş yavaş atın. Yavaş ama sağlam adımlar atmalısınız. Tercihleriniz doğru olmalıdır. Mesela biber hapı çok sağlıklı bir zayıflama kapsülüdür. Gönül rahatlığı ile biber hapları’ nı kullanabilirsiniz. İstediğiniz fiziğe kısa zaman içerisind egelebilirsiniz.

Biber hapı kullanım sırasında kendinizi asla kasmayın. Rahat bırakın, diyet yada spor yapmaya gerek yoktur. Fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Sadece biber hapını düzgün kullanmaya dikkat edin.

‘İpi koparırsam, diğerleri beni ayıplar mı’ ya da ‘beni yanlış anlarlar mı’ diye düşünmemelidir. Size öğretilen başarısızlıklarınızı, başarıya dönüştürmek için yeni denemelere girişmeniz lazım. Belki de bu zamana kadar, bebek bir filin olgunlaşması gibi siz de olgunlaşıyordunuz. Sıkıntı ve stres altında zayıflayanlara biber hapı kullanmalarını öneriyoruz.

İşte o zaman, bu. şu anlama gelir: eskiden başaramadığınız şeyi başarmak için potansiyelleriniz var. Bilinçaltında kodlanan durumların esiri olmak zorunda değilsiniz. Bu sefer alacağınız sonuçlar tümüyle farklı olabilir.

Değişim; zaman içinde, yavaş yavaş olduğu için ne kadar gelişmiş olduğunuzu fark edememiş olabilirsiniz. Ne kadar güçlendiğinizi ve büyüdüğünüzü gözden kaçırmış olabilirsiniz. Geçmişiniz ile bugününüz arasında ne kadar yol aldığınızı fark edebilirseniz, işte o zaman başarı şansınız çok daha yüksek olacaktır. İşte o zaman küçük bir fil gibi değil, büyük bir fil gibi ipi çekersiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın