Farklı Yöntemler ile Zayıflama

Kilo vermenin kılasik olarak diyet yaparak yada spor yaparak bilinir. Fakat bu durum fazla gerçekci olmayabilir. Yani sadece uygulamakla kalınır. Sonuçta başarısızlıklar yaşanabilir. Bu yüzden daha sağlıklı şekilde zayıflamanın biber hapı sayesinde olduğunu düşünürsek farklı şeyler olacağını düşünüyoruz. İdeal kilonuza kavuşmanın yolu biber hapı ile gerçekleşecektir. Sağlıklı olmak ve düzenli hayat sürmek için mutlaka biber hapından yararlanmalsınız. Biber hapı kullanarak ideal formunuza ulaşmanın imkanını sunuyoruz.

Yanlış diyetler ile fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. fakat sağlıklı zayıflamanız mümkün olmayabilir. Yani biber hapı ile hem kolay zayıflayacaksınız hemde sağlıklı hayat sürebileceksiniz. Bu hormon kullanımı günümüz gazete ve medyasında sürekli olarak üstelik biraz da olumlu hava içinde “sosyetenin yeni gözdesi”, “tıp camiasında yaşlılığa karşı kullanılan yeni mucize” gibi yanlış ve sorumlu bir takım ifadelerle belli bir popülerlik te kazanmıştır. Ancak bu hormonun kullanımının insan vücudu üzerinde andro’lardan bile daha olumsuz ve ciddi etkileri bulunmaktadır. Sporculardan bazıları büyüme hormonu (bh)’nu ya tek başına ya da andro’ları destekleyici ikinci bir preparat olarak almaktadır. Bh’nu andro’lara oranla idrarda daha zor tespit edilebildiğinden bu özelliği de onun yaygınlaşmasında önemli bir etken olmuştur. Kesinlikle kilo problemlerine çözüm biber hapı olduğunu söyleyebiliriz.

Kreatin anabolizanlar, spor ve sağlık Preparatlar steroid alternatifleri adı altında piyasaya sürülmüştür. Buna karşılık a. B. D.’nin meşhur denetim organı fda (food and drug administration) ve de ncrhı (national council for reliable health ınformation) tüm bu ürünlerin insan ve hayvan metabolizmasında denenmemiş ve etkilerinin belirlenmemiş olduğunu, dolayısı ile güvenliğinin ispatlanmadığını ve son derece sakıncalı olduklarını belirtmişlerdir. Ayrıca bu preparatların insanda performansı artırıcı herhangi bir etkisini belirleyen bilimsel çalışmada bulunmamaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın