Farklılık Yaratın

Biber hapı farkıŞimdiye kadar uygulanan diyetler hep başarısızlıklar ile sonuçlandı, fakat artık meksika biber kapsülleri ile bu başarıszlıklara son verilecektir. İsterseniz diyet yapmanıza bile gerek kalmadan biber hapı ile zayıflayacaksınız. Alagebriumun moleküler hedeflerini tanımlayamamış olmamızın açıklamasının bu olduğuna inanıyorum.

Alfadiketon çapraz bağların yapılarının kolaylıkla parçalanabilir olacağı öngörülmektedir. Gerçekten de hatırlarsanız, peter ulrich’in başlangıçta bunların bir biber hapın hedef olmayı hak edebilecek kadar dahi uzun bir süre dayanamayacaklarını düşünmesinin nedeni şuydu.

Bu zamana kadar denediği bütün diyet uygulamaları başarısızlıkla sonuçlandığı için etkisinden kurtulamamıştır. Ancal biber kapsüllerini denedikten sonra anladıki gerçekten etkisini gördü. Ve biber haplarını kullanmayı hiç bırakmadı. Sizlerde kısa zaman içerisinde forma girmek istiyorsanız mutlaka biber hapı’ nı denemelisiniz.

Diyet sırasında zayıf ve güçsüz bedenler için acı biber hapı hemen etkisini gösterecektir. Sizlerde biber hap kullanmaya başlamalısınız. Diyetlerinize renk katarak enerjik hissedeceksiniz.

Buna karşılık, alagebrium tedavisinin insanlarda laboratuar farelerine, köpeklere ve maymunlara kıyasla meydana getirdiği işlevsel etkinin talihsiz farklılığı, sadece alfadiketon çapraz bağlarının bu türlerde bize kıyasla çok daha fazla rastlanan yaşlar olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Şurası açıkça belli ki, yaş oluşumunun altında yatan metabolik yollar, türler arasmda değişiklik göstermektedir. Örneğin, yukarıda gördüğümüz gibi, diyabetli insanların vücutları bu hastalık dolayısıyla bizim vücutlarımıza kıyasla çok daha fazla oksidatif strese maruz kalmaktadır.

Bu durumun, sadece yaşların nasıl meydana geldiği üzerinde değil, aynı zamanda hangi spesifik çapraz bağların meydana geldiği üzerinde de etki etmesi gerekir: Meydana gelmesinde serbest radikallerin bir role sahip olduğu yapılar, farelerin dokularında muhtemelen insanlarınkine kıyasla çok daha büyük bir yük oluşturacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın