Fazla Kilo Tehlikesine Karşı Biber Hapı

Fazla kilo almamız obezite tehlikesine yaklaşmamızı gösterir. Bunun için yapmamız gereken fazla kilolarımızdan kurtulmak. Biber hapı kullanarak kurtulabiliriz. Hayatımdaki insanların daha fazla ilgisine ve değerimin onaylanmasına ihtiyacım var.

Düzgün fiziğe kavuşarak bu sağlanabilinir. Bunun için acı biber haplarını kullanmalısınız. Unutmayınız ki düzgün fiziğe kavuşmak için en sağlıklı diyetler biber hapı ile başlar ve biber hapı ile devam eder. Eğer daha “büyük” olursam beni görebilirler.

Utangaç mısın? Sosyal ortamlarda insanlarla iletişime girmeye çekiniyor musun? İnsanların seninle ilgilenmesini istemiyor musun? Hani o nefret ettiğin kendini başkalarına göstermemek için?Yeni insanlar ve sosyal ortamlarda bulunmak korkutucu olabilir.

Arkadaş olma isteğin reddedilebilir. Yakın ilişki kurmak reddedilmekle ya da terk edilmekle sonuçlanabilir. Fazla kilolar seni bu tehlikelerden koruyabilir. Görünmez olmak istiyorum. Daha “büyük” olursam insanlar benimle ilgilenmez. Reddedilmekten ve incinmekten korkuyorum.

İdeal kilonun medyanın bize empoze ettiği kilo olmadığını hatırla. Henüz sağlıklı kilona ulaşmadıysan bu uygulama kitabındaki programı uygulamaya devam et. Kimi sağlıklı kilosuna sekiz haftada, kimi sekiz ayda kimi iki üç senede ulaşır. Şu anda taşıdığın yağ yüküne bağlıdır. Eğer sağlıklı kilona ulaştıktan sonra bir iki kilo aldıysan hemen nedenlerine bak. Sorunu doğru tespit et. Kendinle yaptığın içsel konuşmalar olumsuz mu?

Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal sağlığını hayatının önceliği yaptığın için kendini kutla. Geleceğin bugün yaptığın seçimlerle şekilleniyor. Gelişimine ve değişimine odaklan. Mükemmel olmaya değildir. Zihninde neyi canlandırıyorsan ve yüreğinde neye inanıyorsan onu gerçekleştirirsin, başarı zihin ve yüreğin işbirliği ile harekete geçerek gerçekleşir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın