Fazla Kilolara Karşı Biber Hapı

fazla kilolara karşı biber hapıKilo problemlerine karşı en etkili yöntem kesinlikle biber kapsülleridir. Acı biber kapsülleri sayesinde kısa sürede forma girmek mümkündür. Son zamanlarda yayılan kilolara en verimli sonucu almak için biber kapsüllerini denemelisiniz. Biber hapı sayesinde kısa zamanda kurtulacaksınız. Sağlıklı ve dengeli vücut ölçümleri için biber hapı kullanılmalıdır.

Depresyonun teşhis ve tedavisinde daha saldırgan olmaya sevk edildiler. Birçok tıbbi eğitim gibi, bu programın masrafları da kısmen bir ilaç şirketi tarafından karşılanıyordu. “Eğitim masraflarının ilaç şirketlerince karşılanması eğitimin yanlı olmasına yol açmaz mı? “sorusuna verilen cevap ise “ister konsültasyonla, ister ilaçlarla tedavi edilsin, tedavi gören insan sayısını artırmak hepimizin yararınadır.

Oldu bu eğitim seminerleri, avustralya toplumunu ve doktorlarını, depresyon konusunda “bilinçlendirmeyi” amaçlayan çok daha geniş kapsamlı bir projenin parçasıydı.

Masrafları karşılayan şirket, serone isimli antidepresanın üreticisi bristol myers suibb idi. Bu proje, 1990′ lar boyunca ilaç şirketleri tarafından cömertçe finanse edilen birçok benzerinden sadece bir tanesiydi. Bu eğitim programımn finansörlerine getirişi yüksek oldu.

Antidepresan satışları 1990-2000 yıllan arasında üç katı arttı. 1524 yaş arası gençlerde antidepresan kullanım oranı on katına çıktı. Bristol Myers Squibb’in para yatırdığı eğitim programının köşetaşlarından biri de, aile hekimleri tarafından kullanılacak bir soru listesivdi. Aile hekimleri bu sorulara verilecek cevaplarla hastalarının zihin hastası olup olmadıklarını göreceklerdi.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın