Fitobesinler ve Biber Hapı Diyeti

FitobesinlerBugünlerde “karbonhidrat” dediğinizde çoğu kişinin aklına benim “beyaz tehdit” adını verdiğim beyaz un, beyaz şeker ve bunların türevleri geliyor. Bu gıdalardan biber diyet hapı kullanımı sırasında uzak durun. Marketinizdeki ekmek, makarna ve kahvaltı gevreklerinin çoğu beyaz tehdit içerir ve bu bölümde daha sonra ele alınacak nedenlerden ötürü, kesinlikle kötü karbohidratlardır. Kötü karbonhidratlardan biber hapı yardımı ile kurtulabilirsiniz.

Peki sebzelerin de karbonhidrat olduğunu biliyor muydunuz? Tam tahıllar, baklagiller, kabuklu yemişler ve tohumlar da karbonhidrattır. Bunların her biri insan beslenmesinde kritik öğelerdir ve bu binlerce yıldır böyledir. Hayatınızın geri kalanında sağlıklı ve ince olmak istiyorsanız bir önemli nedenden ötürü kesinlikle bu iyi karbon hidradan yemelisiniz: Fitobesinler içerirler.

Fitobesinler iyileştirici bitkisel kimyasallardır ve sadece belli tip karbonhidratlarda bulunurlar. Fito kısaltması “bitki” anlamına gelir ve fito besinler özel olarak bitkisel besinlerde bulunan besin öğeleridir. Bu önemli besin maddelerini almanın tek yolu gerçek, tam, işlenmemiş bitkisel besinler yemektir bütün bitkisel besinler karbonhidrat içerir! Bu besinlerden biber hapı diyeti sırasında çok tüketmeyin.

Fitobesinler sağlıklı olmak için elzemdir. Biber hapı da kilo vermek için çok önemlidir. Yağ yakmanızı ve daha yavaş yaşlanmanızı sağlayan genleri harekete geçirmeye yardımcı olurlar. Doğanın en güçlü antioksidanlarının kaynağıdır bunlar ve bu nedenle oksidatif stresi azaltırlar; bu da sonuç olarak enflamasyonu ve mitokondria hasarını azaltır. Şimdilik fitobesinlerin sağlığınız ve sağlıklı bir metabolizma için kritik olduğunu sövlemek yeterlidir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın