Fiziksel Aktivite ve Biber Hapı

fiziksel aktiviteBiber kapsülleri ile birlikte günde en az 2 litre sıvı tüketin. Bir öğün veya atıştırma olmaksızın beş saatten fazla boş zaman geçirmeyin. Alacağınız gıdaları tüm güne ve hatta geceye yayın. Uyandıktan sonra bir saat içinde ve yatağa gitmeden hemen önce bir öğün veya atıştırma yaptığınızdan emin olun. Tavsiye edilen vitamin, mineral ve takviyeleri alın.

Biber kapsüllerini kullanarak sağlıklı bir şekilde forma girme şansı bulabailirsiniz. Fazla kilolarınıdan kurtulmak için biber hapı kullanmanız yararlı olacaktır. Gün içeriisnde biber hapı ile birlikte bol su tüketmeye özen gösterin. Aynı zamanda bol bol hareket etmeye çalışın.

Gün içerisinde hareket etmek bağırsakları ve sindirim sisteminizi harekete geçirir. Bu yüzden biber haplarını kullanırken bol su içmeye özen gösterin. İnanın zayıflama süreciniz daha hızlı sağlanacaktır. Acı biber hapları ile birlikte sıvı ağırlıklı beslenme kilo vermenizi kolaylaştırır.

Besleyici olmayan tatlandırıcıları dikkatlice seçin. Ben size şeker yerine sukraloz kullanmanızı öneririm. Paket içinde satılan gıdaların karbonhidrat değerlerini okuyun. Net karbonhidrat formülünü kullanarak onların besin etiketlerini değerlendirin. “Kolay Karbonhidrat Sayımı” bölümüne bakınız. Her gün yeşil çay için. Haftada beş kez günde en az 30 dakika olacak şekilde fiziksel etkinliğinizi artırın.

Yemesi serbest bırakılan besinleri aşırı miktarda tüketmeyin. Rahatlama pratikleri yapın. Her gün birkaç dakika gözlerinizi kapatın, derin nefes alın, stresinizi atın ve zihninizi arındırın. Olumlu düşünün! sabahları ilk iş ve akşamlan son iş olarak, kendinize sağlıklı olmak, kilo vermek, yüksek enerji seviyesi, devam eden ilerleme ve olumlu gelecek konusunda telkinde bulunun.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın