Gelin Zayıflamayı Kolaylaştıralım

Kolay zayıflamaKilo verme ile ilgili bir sürü hikaye anlatabiliriz. Zayıflamak için operasyon yaptıran kadınlar ve sonrasında sağlığına kavuşamayanlar, bunun gibi bir çok örnek vardır yada yediğiniz kusarak zayıflama ve bunun sonucun da iflas eden organlar, bu yüzden dikkat etmelisiniz.

Zayıflamak hassas bir durumdur. Yanlış uygulamalarda sağlığınızı olumsuz yönde etkieleyebilir. Bu yüzden sizlerin şu durumda kullnabaileceğiniz keisnlikle biber kapsülleridir. Acı biberleri ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz.

Diyet sırasında yaşanan halsizlikler ve güçsüz bedenler için acı biber hapı yardımcı olacaktır. İdeal kiloya gelmek ve sağlıklı olmak için tek önereceğimiz ürün acı biber haplarıdır. Şehir şebekelerinin kaynaklarını kirleten sanayi ve tarım kimyasalları bu kaynakları kirletmiyor olabilir mi? Elbette olamaz.

Hiç kuşku yok ki, bu zararlılar uluorta hemen her yerde çevreye serbest salındığma, hatta devlet desteğiyle tarlalara atıldığına göre, ‘doğal’ denilen kaynakların da ne kadar ‘doğal’ kaldığı tartışmalıdır. Bu nedenle, tercih edilen suyun etiketi dikkatle incelenmeli ve ideal su değerlerini taşıyıp taşımadığı kontrol edilmelidir.

Sular ne kadar sağlıklı olurlarsa olsun, bekletilmiş sularda bazı sorunlar meydana gelir ve suyun yapısı bozulur. Bekletilen sularda, insanların östrojen seviyelerini etkileyen maddelerin su ile birleşerek, tüketenlerin genetik yapısında sorunlar meydana getirebildiği, kansere de neden olabildiği düşünülüyor.

Bu nedenle sular bekletilmeden tüketilmelidir ve mümkün oldukça plastik kaplardan, cam veya toprak kaplara aktarılmalıdır. Bazı markaların sofra içeceği etiketiyle sunduğu sular, yeraltı artezyen kuyularından veya deniz sularının fîltrasyonu sonrasında mineral ilâve edilerek elde edilir, özellikle ünlü içecek firmalarının tercih ettiği bu yöntemle paketlenen sular, Türkiye’de de çok tartışılmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın