Gerçek Güç Biber Hapı

gerçek güç biber hapıHayatınızda mucizeler yaratın. Tanrı sayesinde her şey mümkündür.Tanrı’nın zihninizde yaşayan İyileştirici Gücü sayesinde hayatınızda istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Kendinizi asla ve asla yenik hissetmeyin her konuda iş, aşk, zayıflama ne olursa olsun başarabileceğinize inanmalısınız.

Bu başarılara sizleri getirebilecek bir çok yöntem vardır. örnek vermek gerekirse çok şişmansınız ve zayıflamak istiyorsunuz hemen biber kapsüllerini kullanmalısınız. Biber kapsülleri ile sağlıklı zayıflamayı başaracaksınız. mutlaka denemelisiniz. Sağlıklı ve düzgün fizik için biber hapı‘ na güvenmelisiniz. Biber hapını kullandıktan sonra kendinizin nasıl dğeiştinğini göreceksiniz.

Her şeyin tanrı’nın sayesinde mümkün olduğunu, vücutlarının tanrı tarafından yaratıldığım ve yalnızca Tanrı’nın İyileştirici Gücü ile iyileşebileceklerini bildikleri halde “Çocuğumun hastalığına çare yok,” “Durumu çok vahim,” “İyileşmesi mümkün değil,” gibi karamsar sözlerle Tanrı’nın gücüne gerçek anlamda inanmadıklarını belli eden milyonlarca insan olduğunu biliyoruz.

İyileştirici Güç’ün varlığını kabul etmediğiniz takdirde maalesef inancınızı da yitirirsiniz. Tanrı bütün bir vücudu tek bir hücreden yarattı ve tüm sürecini, işlevlerini bildiğine ve iyileştirebildiğine şüphe yok. Şüphesiz ki bu gözleri yaratan görmesini bilir. Bu kulakları yaratan duymasını da bilir. İçinizdeki sonsuz güç’ü dilediğiniz amaçla kullanabilirsiniz. Bu güç sadece zihninizi ya da vücudunuzu iyileştirmeye yaramaz.

Yorum yapın