Gıdaları iyi Çiğneyin

gıdaları iyi çiğneyinBesinleri iyi çiğnemek midenizi yormaz. Kısa sürede kilo almanızı engeller. Yavaş yemek her zaman sağlık açısından çok yararlıdır. Mutlaka beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Herşeyin tek bir Kaynak’tan geldiğini kabul edersek, o zaman hastalığın da yolda başımıza gelen bir kaza olmaması gerekir.

O zaman, hastalığın sebebi ya da daha doğru ifade etmek gerekirse amacı nedir? Birçoklarının inandığı gibi başarısızlık ya da zayıflık belirtisi midir? Eğer durum buysa, neden “İyiler erken ölür” diyoruz.

Kolay ve hızlı zayıflamaya etkili çözüm yolu biber kapsülleridir. Biber kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz. Bir çok kişi hatta ünlüler dahi biber haplarının yararlarını gördüler ve çok memun kaldırlar.

Biber hapı sayesinde:

  1. Bağırsak problemleri ortadan kalkacak.
  2. Kabızlık şikayetleri bitecek.
  3. Sindirim sorunu yaşanmayacak.
  4. Toksinler atılacak
  5. Yağlar yakılacak.

Hala burada olmanız başarıya mı yoksa dünyada yapmanız gereken tamamlanmamış işlerinizin olmasına mı bağlıdır? Hastalık üzerine çalıştıkça konunun ne kadar karmaşık olduğunu daha da iyi anlıyorum. Tek bir sebep yoktur ve her vaka kendi özeliklerine göre değerlendirilmelidir.

Ancak, sırrı çözmemize yardımcı olmak için bize ipuçları verildiğine inanıyorum. Bu ipuçları işaret, belirti, etkilenen bölge, patolojik değişiklikler olarak ortaya çıkarlar ve hastalık tezahür ettiren kişinin altyapısındaki tarihçenin anlaşılması gerekir. Bu altyapı, bilinçli seviyede atılmış olmalarına rağmen varlığın yapısının derinliklerine kök salmış kültürel, dini ve sosyal inançları kapsamalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın