Gözler ve Sağlığınız

Gözlerimiz yalnızca fiziksel sağlığımızın yansıması değildir, ayrıca kişiliğimizin belli özelliklerini de ifade eder. Gözlerimiz akıl ve zekâmızı olduğu kadar, zindeliğimizi de gösterir. Yeşil gözler duyarlı ve kırılgan kişilik yapısını gösterir.

Yeşil gözlü insanlar oldukça güvenilirdir. Her zaman sevgiye açtırlar ve karşılığında koşulsuz bir bağlılıkla sevgi verirler. Mavi gözler hayalci veya naif kişilik anlamına gelmez. Tam tersine mavi gözlü insanlar iradesi güçlü, amaçlarını bilen ve bunlara ulaşmak için ısrarla çabalayan kişilerdir. Siyah gözler acımasız ve tutkulu bir kişiliği yansıtır. Özellikle iş romantik meselelere gelince, hiçbir şey arzularının yolunu tıkayamaz.

Gri gözler öğrenmeye meraklı bir zihni yansıtır. Gri gözlü insanlar hayatta, özellikle de kişisel ilişkilerde genellikle başarılı olurlar. Açık kahverengi gözler makul ve pragmatik kişiliği yansıtır. Koyu kahverengi gözler duyarlı bir yapıyı, hayattaki amaçlar ve bu amaçlara ulaşma yollan konusunda kafa karışıklığını yansıtır. Bu da sık sık çabuk öfkelenmeye ve karamsarlığa neden olur.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, gözlerimizin altındaki torbalar mesanemiz, böbreklerimiz ve kalbimizdeki sorunların sonucunda oluşur. Bu bölgelerdeki sorunların ana nedeni ise fazla kilolar olabilir. Fazla kilolar sonucu oluşan yağların iç organlarımıza baskı uygulaması mesane, böbrek ve kalp gibi organlarımızın çalışmasını engelleyebilmektedir. Bu nedenle Biber Hapı zayıflama kapsülü kullanarak zayıflayıp bu organlar üzerindeki stresi azaltarak yok etmek sağlığınız ve göz sağlığınız için de çok iyi olacaktır.

Eğer bu organlarımızı temizleme yönünde çaba gösterecek olursak torbaların oluşum nedenlerini ortadan kaldırmış oluruz ve zaman içinde kaybolurlar. Ancak, bu biraz zaman alır. Eğer torbalardan daha hızlı kurtulmak istiyorsanız mümkün olduğu kadar kısa sürede Biber Hapı kullanarak iç organlarınız üzerindeki baskıyı azaltmaya çalışın.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın