Güçsüz Bedenler için Acı Biber Hapı

Güçsüz bedenler için acı biber hapıGüçsüz ve paslı bir bedenden kaçınmak, yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve hastalığı uzak tutmak için en makul çözüm, serbest kök hasarını durdurmaktır. Serbest kök hasarını durdurmak için yapılaması gereken şey oldukça basittir: biber hapı desteği almak. Gerekenler basit: antioksidan besinler açısından zengin bir diyet, temiz gıdalar, temiz su ve hava ve son olarak da biber hapı. Bu fikirlerin hiçbiri yeni değil, ama insanların anlamadıkları şey, bunların neden bu kadar önemli olduğudur. Serbest köklerin hücrelerinize zarar vermesine izin verirseniz, vücudunuz daha hızlı yaşlanır ve hastalığa karşı savunmasız hale gelir. Bu sebeple acı biber hapı kullanımı zorunlu hale gelmiştir.

Sağlıklı olmak için hücrelerdeki besinlerin uygun bir dengede olmaları gerekir. bu dengeyi sağlamak için biber kapsülü kullanmak gereklidir. Bir hücrenin içindeki kimyasalların doğal dengesini bozmak, hücrenin işlev bozukluğu göstermesine neden olur ve hücrelerİmizdeki sodyum ve potasyum dengesi de bu şekilde bozulur. Son yüz yılda, beslenme şeklimiz dramatik bir şekilde değişti. Sodyum miktarı artarken potasyum miktarı azaldı ve doğal denge bozuldu.

Modern gıda üreticileri ürünlerine bol miktarda tuz (sodyum klorid) ekliyorlar ve modern diyetler taze meyve, sebze, tam tahıllar ve bakliyat gibi potasyum zengini gıdalar içermiyor. Genlerimiz evrim geçirirken, diyetimiz az miktarda sodyum ve bolca potasyum içerirdi. Örneğin, bir elma yemek yalnızca 1 mg sodyuma karşılık 310 mg potasyum sağlar. Modern bir elmalı turta yemek ise 110 mg sodyuma karşılık sadece 80 mg potasyum sağlar. Bu inanılmaz bir değişimdir. Bu miktarlar biber hapı kullanımı sırasında değişiklik göstermektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın