Hafif Gıdaları Tercih Edin

hafif gıdalarKilo vermek için öncelikle hafif gıdaları tercih etmelisiniz. Ayrıca meksika biber kapsüllerini kullanarak ta zayıflamayı hızlandırabilirsiniz. Kolay bir şekilde zayıflamak istiyorsanız biber haplarını denemelisiniz.

Kısa sürede düzgün fiziğe kavuşmak için biber haplarını denemelisiniz. Acı biber kapsülleri ile formunuza kavuşabilirsiniz. Kilo vermeye yardımcı lifli gıdaları da biber hapı ile birlikte kullanabilirsiniz.

Hızlı ve düzenli zayıflamaya etkili çözüm yolu biber haplarıdır. Doğru şekilde zayıflamak için vitamin ağırlıklı beslenmelisiniz. En sağlam kilo verme yöntemi ise acı biber haplardır.

Makyaj yapılıp bittikten sonra her seferinde kaşlar hafif fırçalanarak üzerlerindeki pudra ve matlıklar giderilmelidir. Bu son fırçalama, önce kaşların yatık yönünün tersine, sonra yukarı doğru olmalıdır. Son fırçalamadan sonra baş ve işaret parmaklan yardımı ile kaşlar kıvrılmaya çalışılmalıdır. Bu kıvrıklık, çok az da olsa yüze bir başkalık kazandırır.

Tüm işlemler bitirildikten sonra kaşlara normal formu verilmelidir. Bu formu vermeden önce; 1 ölçü vazelin likit, 1 ölçü gülyağı ile karıştırılıp kaşlar bununla sıvazlanmalıdır. Bununla kaşlar bütün gün parlak ve yumuşak görünür. Saç ve kirpikler için tavsiye edilen kükürtlü ve vitaminli yiyecekler, kaşlar için de çok faydalıdır.

Diğer bir öneri: İnce bir cep tarağı hafif ıslatılarak kaşlar önce yukarı doğru taranmalı, sonra normal formu verilmelidir. Bu işlem, kaş altlarını belirginleştirir, yüze genç ve güzel bir görünüm’kazandırır. Not: Kaşlar asla kesilmemeli ve jiletle tıraş edilmemelidir. Sadece hatalı kısımlarını giderici makyaj yapılabilir. Her insanın cildi başka başkadır. Bu yüzden, bakım ve makyaj için cilt tipinin bilinmesi lazımdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın