Hassas Bir Zayıflama için Biber Hapı

Hassas bir zayıflama için biber hapıBazı görüşler, kan alıp vermede hâlâ temel kriterdir ama beslenme konusunda artık salt kan gruplarını esas almak yetersiz bulunmaktadır.  Beslenme yolu ile alınan kilolar için biber hapı kullanımı uygundur. Bugün artık detaylı tahliller göstermektedir ki aynı kan gruplarında bile hazım açısından farklı hassasiyetler bulunabilmektedir. Hazım hassasiyeti olanlar biber form hapı yardımı ile rahatlıkla zayıflayabilirler.

Sanırım bu hazım olayı, insanın barsak florası ile doğrudan ilgilidir. Barsak florası da nerede ise kişiye özgü bir yapı olduğu ve kişinin alyuvarları ekseninde şekillendiği için besinlerin hazmı da kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor. Bu çeşitliliğe rağmen yine de gıdaları belli kan gruplarına göre kategorize etmek ve ona göre tüketmeyi esas almak mümkündür.

Çok çeşitli motor sistemleri olmasına rağmen temelde, motorların motorin, dizel, süper ve kurşunsuz benzinle çakştığmı bildiğimiz gibi insanların da hazım sistemleri belli ilkelere ve prensiplere sahiptir.

Eski tabipler insanları mizaçlarına göre ayırmışlar ve ona göre tedavi şekilleri uygulamışlar. Onlarda temel mizaç sayısı dörttür: Balgamı mizaç, Demevî mizaç, Safravî mizaç, Sevdavî mizaç olmak üzere dört mizaç belirlenmiştir fakat hiç kimse tek basma ve tamamen şu veya bu mizaçtan olmuyor. Herkes, bu mizaçların belli oranda karışımından müteşekkil bir yapı arz ediyor. Bu mizaçların belli orandaki bileşkelerine göre eski hekimler 64 çeşit temel mizaç olduğunu ifade etmişlerdir. Eğer eski zayıflama yöntemlerinden sıkıldıysanız biber kapsülü ile zayıflamayı deneyin.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın