Hayal Ettiğin Kıyafeti Giymek için Biber Hapı

Biber hapı kullanmanız için iki sebep olabilir. Birinci sebep siz koleksiyon yapmayı seviyorsunuz ve tüm eşyalarınızı atmayıpBiber hapı kullanımı saklıyorsunuz. İkinci sebepte siz kilo veriyorsunuz ama aklınızın bir köşesinde tekrar kilo aldığımda boşuna masrafa girmeyeyim ve sakladığım kıyafetlerimi giyeyim var. Bunun doğrusunu siz biliyorsunuz. Fakat biber hapı kullandıktan sonra bu kıyafetlere ihtiyaç duymayacaksınız.

Ben yıllardır zayıflamaya karar veren danışanlarımla olan konuşmalarımdan yola çıkarak bunları yazıyorum. Eğer amacınız birinci şık ve gerçekten diyet yapıyorsanız ki buna hiçbir şekilde ihtimal vermiyorum. O zaman bu huyunuzdan vaz geçin yazık günah okadar kıyafet neden dolabımzdaki rafta beklesin verin birine giysin.

Hem siz dolabınızda yer açmış olursunuz hemde belki ihtiyacı olan biri sevinmiş olur. Yok amacınız ikinci şıksa ki doğru olanda bu işte şimdi yapmış olduğun o büyük hatanın farkına varacaksın. Çok dikkatli okumalısın. Kısa yoldan kilo vermek için biber hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sen kilo vermeye karar verdin ve bu doğrultuda yola çıktın. Kendine yeni kıyafetler aldın veya alacağın kıyafetleri hayal ettin. Belki zamanla hayalinde o alacağın kıyafetleri giyip millete hava attın. Gün geldi ve amacına ulaştın evet zayıfladın ve hayal ettiğin kıyafeti giydin. Bazıları sabırlı olamadığı gibi iyide hayal kuramadığı için hevesi kursağında kaldı. Ne zayıflayabildi nede hayalindeki kıyafeti giyebildi. Emin ol işin sırrıda burada zaten. Bir başka sırrı ise biber kilo verme hapı kullanmaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın