Hayalini Kurduğunuz Zayıflama Biber Kapsülü

Bir şekilde hayalini kurduğunuz yemeği yeseniz bile bu bir ayın sonunda muhtemelen ondan keyif bile almayacaksınız. Harbiden. Biber Hapı kullanımı‘ na başladğınızda, beyninizin sizi ve tat alma duyularınızı uyardığını hissedeceksiniz. Şayet tat alma duyularınız iyileştiyse, beyniniz doğru olanı size söyleyecektir zaten.

Bu porsumuş kimyasal, şekerli, suni tatların yok olduğunu söyleyecektir. Bu 30 günden sonra bu pisliklerden herhangi birini yemeye ya da içmeye karar verirseniz, bunun sebebi ancak zayıflık veya hazırlıksızlık olabilir.

Demeniz gereken şey sadece boş ver olmalıdır. Bu süreç hesaplanmış, programlı bir süreç olmalıdır. Yiyecekseniz yediğiniz porsiyon önceden yediklerinizden küçük olmalıdır ve mutlaka bir tabakta servis edilmelidir.

Sonrasında ise bir masaya oturun ve yavaşça yiyin. Tüm tabağı bitirmeye çalışmayın. Başka bir porsiyon almaya da kalkışmayın. Yerken, sonrasında, bir saat sonra, o gün yatağa girdiğinizde kendinizi nasıl hissettiğiniz bir köşeye not edin. Muhtemelen, vücudunuz artık temizlendiği için, bu tarz yemekler sizde baş ağrısına ve/veya mide bulantısına yol açacaktır.

Keza hayal ettiğiniz tadı da alamayacaksınız büyük ihtimalle. Bu negatif düşünceleri gözardı etmeyin. Bunlar sizin yeni sağlıklı, saf ve temiz organlarınızın dile gelmesidir. Bu kadar melodram yeter. Bu kendinizi sonsuza kadar aç ve garip hissedeceksiniz gibi bir durum değil.

Diyet yapan kişilerin favori yemekleri yasaklandığı zaman kayaya tosladığını biliyoruz. Bu yüzden biz ‘Meksika Acı Biber Kapsülü‘ programını kurabiyelere, keklere, çikolataya ve dondurmaya izin verecek şekilde tasarladık. Bunlar sadece alışık olduğunuz formlarına benzemiyor.

Etiketler: , ,

Yorum yapın