Hayallerinize Biber Hapı ile Kavuşun!

biber hapıHer bayanın bir hayali vardır, kilolu ise zayıf bir fiziğe kavuşma hayali her zama vardır. Ancak bu hayal gerçekleşmeyecek bir hayal olmadığından çok şanlısınız. Zayıflamak adına bir çok yöntem vardır, bazıları diyet, bazıları spor ile zayıflamayı başaraıyorlar. yeterki zayıflamada kararlı olun ve kararınızı devam ettirin hiç bir zaman vazgeçmeyin vazgeçmek kayıptır.

Zayıflamak için sağlık açısından yararlı gıdalar tercih edilmelidir. Sağlıklı bir şekilde forma girmek için mutlaka beslenmenize dikkat etmelisiniz. Ayrıca biber kapsülleri tercih eidlmelidir.  Artık kendine acımalarımı, kontrol duygularımı, aşırı mükemmel olmak için sadece biber haplarını kullanmanız yeterli olacaktır.

  hayatı kaçırdığım anlarımı, öfke ve kızgınlıklarımı bırakmak istiyorum. Bunu değişim adına yüreğime katmak istiyorum”. Son kere eski halinizi, sıkıca kollarınıza alın. Kendinize ait tüm pişmanlıkları ve kızgınlıkları affedin. Kendinizi özgür bırakırken, diğer taşıdığınız duyguları da Özgür bırakın.

Kadehiniz kaldırın ve yarısına kadar için, bu kadehin yarısını o hak etti. Biraz bekleyin, anda kalın, tekrar etrafı seyredin. Sonra biraz sağ tarafınıza dönün. İkinci misafiriniz gelsin, olmak istediğiniz siz. Uzaktan onu seyredin. Olmak istediğiniz kişiyi seyredin. Nasıl görünürdü, neler yapardı… Olmak istediğiniz kişiyi hayal edin, yeni inançlarını, görünüşünü, başarılarını, aşklarını, sevgilerini, değerlerini görün. Onun o ışıldayan halini görün. Sevgiyle selamlayın, size uzaktan göz kırpsın. İkinci misafir masanıza eşlik etsin.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın