Hayatı, Kilolarınızın Elinden Geri Alın!

Hayatınızı,  kilolarınızın elinden geri alın! meltem avcı’nın kiloları mutsuzlukla tetiklenen, sonra giderek iç içe geçip aynı şey haline gelen çok yemekten ve yanlış beslenmekten kaynaklanıyordu. Kilo almasına neden olacak ciddiyette herhangi bir sağlık sorunu yoktu. Aile öyküsünü aldığımızda, annesinde kilo problemi vardı ama kız kardeşi ideal kilosundaydı ve bu da bizim için sevindirici bir bilgiydi.

Kilo probleminiz varsa acil biber hapı denemelisiniz. Yararlı ve verimli sonuçlar alabilirsiniz. Kilolulara yeni bir çözüm yolu biber hapı kullanılması tavsiye ediliyor. Sağlıklı olmak için doğru ürün kullanmanın önemi büyüktür.

Kilo verdikten sonra kilolara kalıcı çözüm için meksika biber hapı kullanımına düzenli olarak devam edilmelidir. Biber haplarını mutlaka diyetsiz denemelsiniz. Aradaki farkı görmelisiniz. Bir çok ünlünün dahi biber hapı ile kilo verdiği sanılıyor. Doğrulu kesin vardır.Çünkü biber hapları gayet sağlıklı ve bitkiseldir.

Meltem avcı’nın çocukluğundan beri süren hatası, aşırı fast food, aşırı abur cubur ve aşırı gazlı içecek tüketmekti. Beslenme biçimini neredeyse tamamen bu saydıklarımın üzerine kurmuştu. Bu aşırılıklara çok az su içmesi ve hiç sebze yememesi de eklenince kilo problemi oldukça yüksek seviyelere tırmanmıştı.

Doymaya yemeğin kokusuyla başlar, tabaktaki görüntüsüyle devam ederiz! Fast food’ım dezavantajı, pakette sunulduğu için miktarı hakkındaki farkmdalıktan kişiyi yoksun bırakmasıdır. Üstelik, hem sıkışık zamanlarda tercih edildiğinden hem de kendi kültürü öyle telkin ettiğinden çok hızlı yenen yiyeceklerdir.

Ne kadar yediğinizi ya da ne kadar yağ aldığınızı anlamazsınız. Fast food’un çok yedirmesinin temel nedenlerinden biri de, yiyeceklerini yıllardır tabakta görmeye ahşan kişinin, yiyeceğini tabakta görmeyince doyduğunu anlayamamasıdır. Doymak yemeğin kokusunu almakla başlar ve onu tabakta görmekle, başka bir deyişle miktarının bizi doyurup doyurmayacağına ilişkin aldığımız sinyallerle devam eder. Yemeğin lezzeti, doyma hissinde üçüncü sırada gelir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın