Hızlı kalori Yakımı İçin Biber Hapı

hızlı kaloriBiber zayıflama kapsüllerinin etkisini kullanmaya başladığınız anda görebilirsiniz. Hızlı yağ ve kalori yakma özelliği ile kısa sürede forma girmeyi sağlıyor. Ancak biber haplarını herkez kullanamaz. Bazı rahatsızlığı olan kişiler mutlaka doktoruna başvursun ve detaylı bigiyi aldıktan sonra kullanmaya başlasın.

Biber kapsüllerini kullanarak sağlıklı beden imajı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda metabolizmanızı hızlandırıc güce sahip olduğu için diyet yapmadan zayıflamayı başarmanızı sağlayacaktır.

Öncelikle biber kapsüllerini kimler kullanamaz:

  1. hamile ve emziren kadınlar
  2. kalp, böbrek ve karaçiğer rahatsızlıkları olanlar biber haplarını kullanamaz.
  3. tansiyonu olan kişiler
  4. astımı olanlar

Lao Tzu, MÖ. 600 yılında, “Bilge kişi ormana giderken yaranda kılıç ve mızrak taşımaz,” demiştir. Bilge kişi gergedanlardan ve vücuduna saplanacak oklardan korkmaz, çünkü üzerinde yara alabilecek tek bir nokta dahi yoktur.

Bilge kişinin ruhu tann’yla dolup taşar. Diğer bir deyişle, bilge kişi Tanrı sayesinde korkuya karşı bağışıklık kazanır. Görünüş sıklıkla aldatıcıdır. Örneğin, bir bardak suya konan bir çubuğu kırık görürüz ya da tren raylarının ortasında durduğumuzda ise aslında paralel olan raylar ufukta birleşiyormuş gibi gelir.

Gözleriniz sizi kandırabilir, çünkü gözler sadece yüzeyde olanı görürler. Güneşin doğduğu ve battığı söylenir, ama aslında ikisini de yapmaz. Hiçbir şeyi gerçekte olduğu gibi görmüyoruz  çünkü  gözlerimiz,  inançlarımız doğrultusunda görmeye ayarlıdır. Zihnimiz başka şekilde koşullanmış olsaydı, çevremizi de farklı şekilde görürdük.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın