Hızlı Kilo Verdiren Diyet

hızlı kilo vermeHızlı ve sağlıklı kilo vermek için biber kapsüllerini kullanabilirsiniz. Acı biber kapsüllerini mutlaka denemelisiniz. Fazla kilolardan kısa zaman içerisinde kurtulmalısınız.

Zarların dayanıklılığını sağlar, onları serbest radikal hasanna karşı korur, gözleri, cildi, karaciğeri, meme ve baldır kas dokularını korur, tümör gelişimini önler (kanserle ilişkili olanı), ciğerleri hava kirliliğinden kaynaklanan oksidatif hasara karşı korur, vücudun A vitamini deposunu korur ve artırır. Aynca peroksitler, süperoksitler ve diğer serbest radikallerin, doymamış yağ asitlerini okside etmesine karşı da koruma sağlar.

C vitamini ve selenyum minerali gibi diğer antioksidanlarla, E vitamini artırılır. E vitamini miktarlan iki şekilde ifade edilir ağırlıkla (mg) ya da biyolojik biraktivite olarak (i.u.). E vitamininin alımına ilişkin kesin bir öneri olmamasına karşın, 1991 COMA raporu, birkaç yol gösterici sunmaktadır.

Zayıflamak istiyorsanız gıdaları iyi çiğneyin ve biber hapı kullanmaya başlayın. Biber kapsülleri kullanırken diyet yapmanıza gerek kalmadan kilolarınızdan kurtulacaksınız. E vitamini açısından zengin yiyecekler yağlar (örneğin, buğday göbeği, aspir, ayçiçeği, soya fasulyesi), kabuklu yemişler ve çekirdekler, buğday, kuşkonmaz, ıspanak, brokkoli, tereyağı ve çilektir.

A vitamini laboratuvar hayvanlan üzerinde A vitamininin sağlıklı epitelyumu koruyarak antikarsinojik olduğunu gösteren araştırmaların sayısı giderek artmaktadır, ama çok fazla miktarda alınırsa toksik olabileceği için bu vitamini alırken dikkatli olunmalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın