Hızlı Yağ Yakımı için Biber Etkisi

Hızlı yağ yakımı için biber etkisiZayıflamak için uyguladığınız egzersizlerin yanında biber hapı kullanımı diyete başka bir boyut katacaktır. Fakat bu egzersizler nasıl yapılmalıdır? Biber hapı kullanımı sırasında yapılan bu egzersizler şu şekilde yapılır: Soluk alırken göğsünüze yerleştirdiğiniz kitabın, karnımzdakiyle aynı zamanda yükseldiğini göreceksiniz; soluk verirken de aynı eş zamanlılıkla alçaldığını göreceksiniz. O zaman, solunumunuzun artık genelleştiğini, yerleştiğini ve bütün keyifli sonuçlarını da birlikte getirecek olan her iki beynin uyumunun sağlandığına emin olabilirsiniz. Her bir kitabın üzerine bir elinizi koyunuz. Burundan yavaş bir soluk almaya başlayınız, bu soluğu karnınıza doğru yönlendirmeye çalışınız ve bunu 5 ila 7 saniye sürdürünüz. Fazla oksijen alımı ve biber hapı etkisi ile beraber yağlar daha hızlı yakılacaktır.

Alıştırmanın başında bu size zor ve başarılamaz gelirse sakın endişelenmeyin. Geri kalan kısmı biber hapı etkileri yerine getirecektir. Bunu anlamı karnınızın artık havayı alma alışkanlığını unutmuş olmasıdır, yani üst beyniniz ile ona yolladığınız “soluk alsoluk ver” mesajını anlayamamasıdır. Karnınız tıkanmıştır ve siz sadece göğüs solunumunun esirisinizdir.

Soluk alma ve soluk verme arasında, bir mola veriniz, yani soluğu biriki saniye boyunca akciğerlerin ve karnın içinde tutunuz. Burundan ya da ağızdan bu nefesi geri veriniz ve bu sırada en önce karnınızı boşaltmaya (karnınızın üzerindeki kitap yavaşça alçalmahdır), daha sonra ciğerleri boşaltmaya (göğsün üzerindeki kitap aynı şekilde alçalmalıdır) özen gösteriniz. Soluk vermenin sonunda, göbek deliğiniz omurganıza yaklaşacak şekilde karnınızı mümkün olduğunca çukurlaştırınız. Soluk verme işlemi yedi-on saniye kadar sürmelidir, O zaman karnınıza ve göğsünüze yerleştirdiğiniz kitaplar daha belirgin biçimde alçalacaklardır. Egzersizler bu şekilde sürüp gitmektedir burda önemli olan biber kapsülü’ nün düzenli kullanımıdır. Düzenli olarak kullanılan meksika biber hapı etkilerini en kısa zamanda gösterecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın