Hızlı Zayıflamak İsteyenler..

Son zamanlarda bireylerin önemli bir bölümü daha az efor harcayarak hayatlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Bedenimizdeki fazla yağ birikintisinin artmasına ve bunlarında zamanla basen ve göbeklerde yağ depolanmasına neden olması gerçekten üzücü bir durumdur. Bunun sonucunda ise aşırı şişmanlar ve obeziteler ile dolu bir dünya haline gelmiştir.

Szilerde ilerde hasta olmak istemiyorsanız mutlaka biber kapsüllerini kullanmalısınız. Biber kapsülleri ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Fakat yukarıdaki bölümde biber kaplarının sadece fazla kilolu insanların kullanılması gerektiğini belirtmek isteriz. Kesinlikle biber kapsüllerini “kalp hastalığını önlemek için, asla kullanılmamalıdır.

Ayrıca kolesterolümüzü düşürmemiz içince biber kapsülleri yasaktır. Daha uygun diyetler gerekmektedir” düşüncesini savunmakla eşdeğerdir. Hiçbir şekilde, yararlar riskten fazla değildir. Kaynağı göz önüne alındığında, statin ilaçlarının kullanımıyla ilişkili olan tehlikeler şaşırtıcı değildir.

Acı biber hapları bedene zindelik veriyor ve zayıflamaya yardımcı oluyor. Kilo vermek için en doğal zayıflama kaynağıdır. Statin ilaçlarının ölümcül kace ynağı statin ilaçlarının kaynağı kimsenin umurunda değil. Statin ilaçlarının kaynağı, ilaç şirketlerinin bir buluşu ya da ustalığı değildir. Eşi benzeri görülmemiş bir şöhretle bütün dünyada tanınan statinler kırmızı pirinç mayası (Monascus purpurus) diye bilinen bir mantarın izole edilmiş zehirinden başka bir şey değildir..

Bir düşmanın tehdidine karşı, doğal bir yanıt olarak kırmızı maya, lovastatin diye bilinen ilacı (ve diğer kimyasalları) üretmektedir. Lovastatinin temel laboratuar araştırmalannın yapılarak, kırmızı pirinç mayasından izole edilmesinin maliyeti ABD hükümeti tarafından 1970’lerde karşılanmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın