İdeal Kilo Hesaplaması

ideal kilo hesaplamasıKadınlar özellikle daha zarif ve estetik görünmek için zayıflamayı kendilerine bir hedef olarak görürler. Aslında zayıflamak isteyen bir çok kişinin aslında zayıflamaya ihtiyacı yoktur. Ne kadar zayıf olursa olsun yinede şikayet eder. Beğenmediği yerler mutlaka vardır. İdeal ölçülere gelmek için öncelikle beden kitle hesaplamasının yapılması gerekir. Ve kişinin ne kadar kilo vermesi hesaplanmalıdır.

Kilo vermeyi amaçlanalarının biber haplarının desteğini almalarının yararlı olabileceği kanısındayız. Biber hapı bir çok kilolu bayanın derdine derman olmayı sağlamıştır. Diyet yaparak değerli  zamanızı boşa çıkarmayınız. Kilo konusunda üstün başarı elde etmek için mutlaka doğru tercihler yapılmaktadır. Kendinize sağlıklı beden imajı yaratmak istiyorsanız mutlaka biber kapsülleri kullanılmalıdır. Meksika biber kapsüllerinin desteğini mutlaka almalısınız.

Sınai yetiştiricilikte tüketim miktarı akr başına 80 kg.’dır ki bu, fosfora en çok gereksinimi olan ürünler arasında dördüncü sırada yer alan bir rakamdır. Azot ise on üçüncü sıradandır. Bu bileşik, amonyağı, nitratı ya da üreyi de içeren bir aracı vasıtasıyla verilmektedir.

Lousiane’ nın güneyindeki ölü bölgede zararlı etkilerinin görülebilir durumda olduğu mısır yetiştiriciliğinde bu karışımın akr başına 58 kg. kullanılması gerekmektedir. Ancak, 74 kg. kullanıldığında domates daha “azman” görünmektedir.

Dikimden önce muhtelif gübreler verim artıncı karışımlar olarak toprağa dökülür. Sonra da sıra “verimlileştirmeye” gelir. Verimlileştiren ve sulama (festilisant, irrigation) sözcüklerinden barbarca oluşturulmuş bu sözcük (fertigation), uygulanan tekniği çok iyi özetlemektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın