İdeal Kilo için Biber Hapı

ideal kiloİdeal forma girmek için insanların ilk adımı diyet ile attıklarını biliyoruz. Çünkü zayıflamak için ilk aklımıza gelen diyettir. Ancak diyet yaparak kilo veremeyen bir çok kişi biber hapını kullanarak fazlalıklarından kurtulmayı başardılar. Meksika biber hapları sizler için özel olarak üretilmiştir. Sizlere sağlıklı  zayıflama imkanı sunmaktadır.

Şişmanlıktan ve obeziteden korunmaya yardımcı biber hapı ile sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Kırmızı biber kapsülleri, kilo vermek dışında, vücudunuzdaki toksinlerinde atılmasına yardımcı olur. On sekiz ve on dokuzuncu yüzyıllarda patentli ilaçlar (ya da kocakarı ilaçları) olarak bilinen adı kötüye çıkmış iksirler kategorisi yaygındı, kuşkulu içerikler satılıyordu ve bazen de zararlı etkileri oluyordu.

Avrupa ve ABD’de tanınan bu reçetesiz ürünlerin, (reklam endüstrisinin sevdiği sözlerden) “kadınsal şikâyetler” kadar, verem ve damar hastalıkları, kolik ve kanser dâhil her türlü hastalığı mucizevi bir biçimde tedavi edici güçleri olduğu iddia ediliyordu.

Gerçekte patentli ilaçların çoğu tehlikesiz, alkol bazlı çözeltilerdi fakat bir kısmı morfin, afyon ya da kokain gibi tehlikeli uyarıcı ya da uyuşturucular içeriyordu. Ancak tıbbi çevrelerce güçlü bir biber hapı alarak zayıflayan bir çok kişi görülmektdir. Övülen afyon ruhu, viktorya İngiltere’sinde alt sınıfların başına bela olmuştu.

Eroin ilk önce bayer tarafından öksürük kesici olarak pazarlanmıştı. Daha zararsız karışımlardan biri “yılan yağı” içeriyordu, bu terim Clark stanley isimli biri tarafından masumane bir şeklide kas ağrılarını tedavi etmek için yarattığı tehlikesiz bir merhem için uydurulmuştu fakat daha sonra düzmece ilaç anlamına gelmeye başladı.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın