İdeal Kilo Ölçülerine Biber Hapı

ideal kilo ölçülerine biber hapıForma girmeyi sağlıklı bir biçimde istiyorsanız mutlaka biber kapsülleri kullanılmalıdır. Biber kapsülleri sayesinde kısa zamanda kilo vereceksiniz. İstediğiniz fiziğe gelerek sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Meksika biber kapsülleri ile fazlalıklarınızdan kısa zamanda kurtulacaksınız.

Doğanın iskandil sistemi, eğer onun çalışmasına izin verirseniz mükemmel şekilde çalışır (birkaç kolonik ve lavman eğer istenirse ve ihtiyaç duyulursa isteğe bağlıdır) Oruç bittiğinde ve hacim, nem, yağlanma açısından dengeli öğünler yediğinizde ve günde en az 8 bardak damıtılmış su içtiğinizde, bağırsaklarınız her zamankinden iyi çalışacaktır! Organik salatalar, filizler, sebze yemekleri ve bunların taze suları şeklinde % 60 ila % 70 çiğ gıda yemeye çalışın.

Aynı zamanda 1 ila 2 çorba kaşığı psyllium (Türkçesi karnıyarık otu müshil olarak kullanılan bir bitki) kabuğu tozunu günlük olarak – akşam yemeğinden bir saat sonra meyve sularına, enerji içeceklerine, bitkisel çaylara ve hatta Sirke fçeceğine ilave edebilirsiniz. Bu karışım mucizeler yaratır. Zayıflamaya yardımcı biber hapı ile daha az stres ve sıkıntıya gireceksiniz.

Düzenlilik için diğer mucizeler bir fincan sıcak damıtılmış su içine 1-2 çorba kaşığı ham blackstrap (bir çeşit rom içeceği) melasıdır (aynı zamanda kahve yerine sağlıklı bir içecektir). Yine başka bir mucize keten tohumlarıdır. Toksinler vücudunuzdan çıkarken ve kendinizi biraz rahatsız hissederken, kendinize “Bu da geçecek.” deyin. Oruç tuttuğunuzda kararlı olun! Oruç tutarak elde edeceğiniz tüm o mükemmel sonuçlan düşünün.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın