İdeal Kilo ve Sağlık

ideal kilo ve sağlıkİdeal kilo ölçülerine kısa zamanda gelmek için mutlaka biber zayıflama haplarını kullanmalısınız. Sağlıklı bir fiziğe kısa süre zarfında gelmek için mutlaka meksika biber kapsüllerini kullanmalısınız. Son zamanlarda hızla yayılan kilolara en verimli sonucu biber kapsülleri ile alabilirsiniz. Özellikle beden tipinize göre beslenme sağlık açısından daha yararlıdır.

İdeal kilo ölçülerine gelebilmek için mutlaka doğru adımlar atılmalıdır. Şişman aynı zamanda çirkin bir birey olmak istemiyorsaız mutlaka orjinal bibe rkapsülleri kullanılmalıdır. Bu ürün sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Mümkün olduğunuz kadar dikkat etmelisiniz.

Sema’ yı ve bebeğim bekleyen tehlikeler obez anne adayları; gestasyonel diyabet, yüksek tansiyon, gebelik zehirlenmesi, idrar yolları enfeksiyonu, bacaklarda varis ve mantar gibi hastalık riskleri taşır. Kilosuna rağmen hamile kalmakta direnen anne adayları ise kendilerinden çok bebeklerinin hayatından endişelenirler ve endişelerinde de haklıdırlar.

Obez annelerin bebeklerini bekleyen en büyük tehlikelerin başında düşük doğum tartılı doğmaları, kordon dolanması ve diyabet gelir. Normal kilolu hamilelerin diyetini aylık hazırlarım. Sema’ nın diyetini ise 15 günde bir değiştirdim. Hamileliği boyunca da en fazla yedi kilo almasını hedefledim. İlk ayları uyku hali ve eklem ağrıları dışında pek fazla sorun yaşamadan atlattık.

Ne yalan söyleyeyim, makbule hanım’ ın, “Sen iki canlısın, diyeti bırak,” diyeceğinden emin olduğum için mide bulantılarından medet umuyordum. Fakat Sema içli köfte ve kuru dolmaya aşerince, bu hamileliğin kolay geçmeyeceğini anladım. Geçmedi de aşırı kilosu nedeniyle Semanın uyku isteği giderek arttı. Yürüyüşlerden vazgeçip işten eve gelir gelmez uyuyarak, hamileliği boyunca 15 kilo aldı.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın