İdeal Vücut için Biber Hapı

İdeal vücut için biber hapıEğer daha ince insanlara yönelik olumsuz düşüncelere sahipseniz, mesajı değiştirmeye başlayın. Eğer sizde ince olmak istiyorsanız biber kapsülü kullanın. Bunu, zihninizin elde etmek isteyeceği bir şeye dönüştürün. Sizden güzeli var mı? Aynaya baktığınızda ne oluyor? Vücudunuzun nefret ettiğiniz bölümleri üzerinde mi yoğunlaşıyorsunuz? Vücudunuza yönelik hangi kötü düşüncelere sahipsiniz?

Vücudunuzu kendi tarafınıza çekmek zorundasınız. Aynaya bakın ve vücudunuzdan özür dileyin. Evet, bu size biraz saçma gelecek… ama gerçekten vücudunuzun sizin için çalışmasını sağlamaya ihtiyacınız var. Şimdi vücudunuza güzel bir şey söyleyin. İdeal bir vücut için biber zayıflama hapı kullanabilirsiniz.

Aynaya bakın ve vücudunuzun sevdiğiniz bir bölümü üzerinde yoğunlaşın. Bu güzel saçlarınız, şahane gözleriniz ya da ince ayak bilekleriniz olabilir. Bedeninizde zaten var olan iyiliklerin farkına varın. Bedeninizde var olan iyi tarafları fark edin. Sizden güzeli yok…

O iç sese daha fazla dikkat edin, sizin özgüveninizi yiyip bitiriyor. Bunu fark etmeyi Öğrendiğinizde, bu sesin üzerinizdeki gücünü yok edebilirsiniz.

Bu egzersiz kendinize karşı merhametli olmanıza yardımcı olacak. Hayatınızda sizi olduğunuz gibi takdir eden birini düşünün. Bu egzersizler biber hapı ile desteklenirse kilo verimi kolay olur. Birkaç dakika gözlerinizi kapatın ve bu kişinin karşınızda durduğunu, gülümsediğini ve size harika olduğunuzu söylediğini hayal edin.

Bu olumlu düşüncelerini kabul edin, bunların sıcaklığını içinize çekin ve bu olumlu ışıltıyı gün boyu beraberinizde taşıyın. Böyle biri olmanızdan doğan sevgi ve takdiri hissedin.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın