İlginizi Çeken Zayıflama Örnekleri

En ilginç ve kolay zayıfltan zayıflama kapsülü biber hapı ile farklı şekilde kilo vereceksiniz. Yani acı çekmeden doğru şekilde beslenerek kilo vereceksiniz. Biber hapı ile kısa sürede kilo vermeniz durumunda sağlığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz. Diyet yaparken çektiğiniz hiçbir sağlık probleminizi biber hapı kullanırken çekmeyeceksiniz. Düzenli kullanımında inanılmaz derecede etki sağkayacaktır. Bu şekilde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız.

Kilo problemleri savaşmanız yerine biber hapınını denemelisiniz. Ancak anabolizan steroidlerin kasları geliştirirken onların bağlı olduğu tendon ve ligamentleri geliştirmemesi kasların tendon ve ligamentleri daha kuvvetli çekmesine neden olur ki bu da beraberinde çoğu zaman fark edilmeden ve yavaş bir süreçte tendon ve iigament zedelenmelerini gündeme getirir. Kaslar fazla gelişirken bu fazla gelişen kaslar zayıf kalan tendon ve ligamentler tarafından yetersiz korunan eklemleri de çevreleyerek onların daha kolay zedelenmesine, hatta eklem ve kemik zedelenmelerine ve kırıklarına neden olur.

Tendon, iigament ve de onlar tarafından korunulan eklemlerle bu eklemlerin kemikleri üzerine olan olumsuz etkileri yanında andro’ların çok fazla sayıda ve ciddi başka olumsuz etkileri olduğunu da belirtmiştik ki bunlardan bazı önemlileri aşağıda belirtilmiştir. akciğer kanseri kalp hastalığı ve kalp spazmı başta yüz olmak üzere ödemler saç dökülmesi, kellik duygusuzluk, kayıtsızlık uyku düzensizlikleri ani kişilik ve tavır değişiklikleri sürekli yeme ve baskın yeme dürtüsünün gelişmesi gerekmektedir. Andro’ların yanında beslenme ve sporu dışlayarak kısa yoldan vücut gelişimine ulaşmak isteyen bu üç kağıtçı tutumun kullandığı başka bir madde de “büyüme hormonu” yabancı ismi ile ki bizde de bu ismi ile tanınmaktadır, human growth hormon (hgh)’udur.

Etiketler: , ,

Yorum yapın