İnce Görünmenin Püf Noktaları

Daha ince ve sağlıklı görünmek istiyorsanız biber hapı kullanmalısınız. Meksika biber kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. İstenilen fiziğe gelmenin keyfini biber kapsülleri ile çıkaracaksınız. Daha düzgün ve etkili fiziğe ulaşmak için kesinlikle biber hapından destek almalısınız.

Gece yeme sendromu: Güne iştahsızlıkla başlayıp, gece çok yüksek kalorilerle beslenmedir. Kişi, gece uykusundan uyanır ve aşırı bir iştahla yemek yer. Depresyonla iç içedir. Binge eating yeme nöbetleri şeklinde kendini gösterir. Kişi her nöbette artık yiyemeyecek hale gelene kadar yer.

Sağlıksız ve rahatsız edici açlık diyetlerine biber kapsülü ‘yle  ile son verin ve ideal ölçülerinize kısa sürede kavuşun. Doğru bir şekilde zayıflamak için biber hapı kullanmalısınız.

Bazen nöbetlerin sonunda çok yemekten hasta düşerler. Utanç ve suçluluk duygularıyla iç içedir. Öğrenci yurdunda kısır ve makarna partileriyle zayıflamak! Meltem avcı’nın sağlık tetkiklerinde b12 eksikliği, tiroit değerlerinin yüksekliği, şeker ve kolesterolle ilgili problemler çıkmıştı. Beslenme programları kişiyi bir yandan ideal kilosuna kavuştururken, bir yandan da o kişiyi iyileştirmeyi ve olası sağlık problemlerinin önüne geçmeyi hedefleyip başarmalıdır.

Uyguladığımız beslenme programlarıyla meltem avcı sadece zayıfladığı için değil; bir yandan zayıflarken bir yandan da fizyolojisinin gerçeklerine göre beslenmeyi öğrendiği için kavuştu sağlığına.

Meltem avcı 30 küsur kilo vermeyi tabii ki sabır ve azimle başardı. Ama sabrederken hiç aç kalmadı. Sabretmesi gereken nokta açlık değildi ve olamazdı. Onca şok diyetin ardından, gerçekten viverek de kilo verilebileceğini görmesi için sabretmesi gerekiyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın