İnce Kalmak İçin Biber Kapsülü

Biber hapını 30 gün uygulayın ya da ideal kilonuza eriştiyseniz daha erken kesin. Sonra 2 hafta süreyle “İnce Kalmak İçin Ye Rejimi” ne geçin. Yine ideal kilonuza inemedinizse, Biber Kapsülü kullanımına iki hafta süreyle tekrar dönün. İdeal kilonuzu elde edinceye kadar programı dönüşümlü olarak uygulayın. Sonra “İnce Kalmak İçin Ye” uygulamasına geçin, ilerde de bu siklüsü gerekli olduğu kadar sık tekrarlayın.

Bu rejimi uygularken fazla miktarda yemek yenmediği için büyük aptestin normal sıklıkta çıkmasını beklemeyin. Her 3-4 günde bir kez büyük abdeste çıkmak, özellikle bu rejimde çok arzulanan şekilde fazla su içiliyorsa (günde 6 ila 8 bardak) normaldir. Yardımcı olarak hafif bir laksatif, magnezi sütü, veya gliserinli fitiller kullanabilirsiniz

Biber Hapının sonuçları son derece tatminkârdır. Hastalarım üzerinde enerji artışı, aşırı terlemenin azalması, yüksek tansiyondan kurtulma, kolesterol, kan şekeri ve ürik asidin düşmesi dahil dikkate değer sonuçlar elde edilmiştir. Birçok olayda, düzensiz aybaşı kanamaları düzene girmiş, ayrıca seks arzusu artmıştır.

Fazla kilolu olmakla ilgili birçok belirti ve şikâyet hatırı sayılır ölçüde düzelmiştir. Biber kapsülü kullanarak, hiçbir kötü yan etki görmeden 3 hafta içinde 15 kilodan fazla veren hastalar vardır. Bunlar hem de sağlıklarında son derece memnuniyet verici gelişmeler ve moral düzelten iyilik hissi duymuşlardır.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın