İncelmiş Bir Beden için Biber Hapı

İncelmiş bir beden için biber hapıPastanın bir lokmasıyla bütününü yemek arasında tat açısından bir fark yoktur. Zaten bir süre sağlıklı beslenmeyi sürdürdükten sonra gerçekten de canının eskisi gibi tatlı çekmediğine tanık olacaksın. Bunu defalarca hem kendimde hem yüzlerce insanda gözlemledim. Başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyma.

Bu kadar fedakâr olmak ve biber hapı kullanmamak seni kilo vermekten alıkoyabilir. Eğer zamanının çoğunu başkalarını memnun etme çabasıyla geçiriyor ve kendi ihtiyaçlarını ikinci plana atıyorsan, bu durum eninde sonunda sende bastırılmış bir öfke birikimine neden olur. Bu durumda haz veren yiyeceklere burnunu gömmek senin kendin için yaptığın tek “haz veren” seçim olur.

Sağlıklı ve uzun zamandır uğraştığın ideal kilo‘ na ulaşmak için önce özsaygını geliştirerek ve meksika biber hapı desteği alarak, başkalarının bitmeyen taleplerine “Hayır” demeyi öğrenmende yarar var. Ünlülerin basında çıkan kilo verme yöntemleri gerçeklerle örtüşmez. Fakat biber hapı kullanımı tamamen gerçek zayıflamayı anlatmaktadır.

Doğumdan kısa süre sonra podyuma çıkan manken annenin, sahnede şov yapan şarkıcı annenin etrafında özel spor eğitmenleri, en sağlıklı gıdalarla onları besleyen aşçıları, diyet uzmanları, danışmanları ve evlerinde en pahalı egzersiz aletleri vardır.

Büyük olasılıkla hızlı kilo vermek için sağlığa zararlı diyet hapları kullanan ünlüler de vardır. Bazılarını çok kısa zamanda bir şişmiş, bir incelmiş görmüyor muyuz? Bazıları ise belli bir ürünün ya da yöntemin sözcüsü olarak reklam yapıyor. Onlar bu reklam için para alıyor.

Senin etrafında kimler var? Ailen ve arkadaşların. Bazıları senin yeni sağlıklı beslenme çabana destek vermek bir yana kösteklemeye bile çalışıyor olabilir. Senin bedenin sana özgü. Bazı insanlar ve biber hapı desteği sana ilham olabilir. Ama yolunu aydınlatan gerçek ışık senin içinden gelen ışıktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın