Jyotish ve Zayıflamak

Bugunkü yazımda siz sevgili Biber Hapı Zayıflama İlacı kullanıcılarıyla Hint bilimlerinden biri olan Jyotish’ten bahsedeceğim.

Jyotish’de bu prensibe dayanmaktadır. Gece-gündüz, mevsimler, tohum-ağaç gibi doğada her şey döngüden ibaret olduğundan, hesaplamalar yapılırken şu üç döngü unsuru kullanılır:

1- 12 burç: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık.

2- 9 gezegen: Güneş, Ay, Mars, Merkür, Jüpiter, Venüs, Satürn, Rahu, Ketu (Rahu ayın yükselen düğümüdür). Rahu ve Ketu bedensiz (cisimsiz) gezegenler olup, dünyadan bakıldığında güneşin ve ayın çizdikleri yörüngelerin kesişme noktalarıdırlar ve bir gezegen gibi her şeyi etkilemektedirler.

3- 27 nakşatra: Ayın konakladığı evler diye tanınan, zodyaktaki yıldız kümeleridir.

M. Jyotish geçmişe, şimdiki zamana teşhis koyar, geleceğe ait eğilimleri saptar. Eğer gelecek için bir olumsuzluk görünüyorsa bunları gidermek için yagyalar ve değerli taşlar kullanılır.

Yagya: Yagya akıllıca eylem anlamındadır. Genel anlamda yaşamı destekleyen ve evrimi olumlu yönde hızlandıran demektir. Bu açıdan bakıldığında meditasyon ve ileri bir teknik olan Sidhi programları da güçlü yagyalardır. Yagya’laı hayatın zayıf yönlerini güçlendirir; temel ilkesi, bilinçleri birleşik alan düzeyinde yapılanmış uzman ve bilge kişilerin, özel ses frekanslarıyla, gezegenlerin kişi ya da nesne üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmalarıdır.

Taşlar: Kuvantum fiziğinden yola çıkarak yaratılışta her şeyin titreşimden oluştuğunu biliyoruz. Gezegenlerin titreşiminin bazı taşların titreşimiyle eşdeğer olduğunu, binlerce yıl önce bilgeler algılamış ve kaydetmişlerdir. Her gezegenin etkisini destekleyecek taş vardır. Örneğin Jüpiter için sarı safir; Venüs için elmas; Mars için mercan gibi. Pandit adı verilen Jyotish uzmanları, kişinin haritasına bakar ve bu taşların boyna, kulağa veya hangi parmağa takılacağını söyler. Böylece eksik olan bazı gezegen etkilerini artırabilir ve hayatın zayıf alanlarını destekleyebilir.

Biber Hapınızı Biber Hapı Satış linklerine tıklayarak kolayca elde edebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın