Kabızlık Problemi için Biber Hapı

kabızlık problemiAcı biber hapları sağlıklı ve doğal bitkilerden yapılmıştır. Sağlıklı bir şekilde düzgün fiziğe kavuşabilirsiniz. İstenilen fiizğe kısa zaman içeriisnd egelebilmek için mutlaka doğru tercihler yapılmalıdır. Son günlerde hızla artış gösteren fazla kilolara sadece biber kapsülleri yardımcı olacaktır.

Formda kalmak için sıvı ağırlıklı beslenme‘ ye özen gösterin. Aynı zaman da biber haplarını düzgün kullanmaya çalışın. Düzgün kullanılan biber haplarının etkisini daha hızlı görürsünüz. Hiç zorluk çekmeden zayıflamayı başarmak için mutlaka meksika biber kapsüllerini denemelisiniz.

Ayrıntılara giriş  alt doşalar doşalann herbiri beş altdoşaya bölünmüştür, bu da teşhis ve tedaviyi kesinleştirir. Bu alt doşalann bedende kendi bölgeleri vardır ve oralarda denge bozulduğunda belirli rahatsızlıklara neden olurlar. Örneğin, vata’ nın en önemli alt doşası Prana vata, göğsün üst kısmında ve baş’ta yerleşmiştir. Nefesin ve sinir empulslarının hareketini düzenler ve bu nedenle bedendeki her işlev üzerinde derin etkisi vardır.

Her üç doşanın da, bedendeki bütün fiziksel ve duygusal etkinliklerin önemli bir birleşme noktası olan kalpte yerleşmiş bir alt doşası vardır. Bu kadar aynntüı bilgi ayurveda doktoru için gereklidir, hasta için ise o kadar değil. Doşalarla ilgili bütün bu bilgilerin nasıl birleştiğini göstermek için bir vaka öyküsüne bakalım.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın