Kabızlık Tedavisi için Biber Hapı

kabızlık tedavisi için biber hapıVücudunuzdaki toksinleri dışarı atmanın yolu dışkılamadır. Bağırsakların çalışması zayıflamada çok önemlidir. Sürekli kabızlık sıkıntısı çekenlere biber kapsüllerini kullanmalarını öneriyoruz. Acı biber kapsüllerinin desteğini alarak hem vücudunuzdaki yağlardan hemde toksinlerden kurtulacaksınız.

Fiziğinizin şekle girmesi için yapmanız gereken tek şey sağlıklı beslenmek ve biber kapsüllerini kullanmaktır. Acı biber kapsülleri ile kısa süre zarfında kilolarınızdan kurtulacaksınız. Mutlaka doğru adımlar atılacaktır. Kilo vermeye yardımcı biber hapı ile kısa zamanda kilo vereceksiniz. Acı biber kapsülleri ile bol lifli beslenmek sağlık açısından çok önemlidir.

Soyulmuş sebzelerin açıkta bekletilirken üzerlerine limon sıkınca kararmadıklarmı biliyoruz. Solmuş salataya limon eklenince canlanır. Limon C vitamini ve antioksidan içerir. Antioksidan ifadesi geçtiğinde bu gıdanın elektron vericisi olduğunu hatırlamak gerekir. Her elektron verici alkali yapar.

Limonun sağlığa faydaları hakkında çok fazla başlık açılabilir. Gripten akneye, kabızlıktan diş eti hastalıklarına kadar faydalarını maddelerce sıralamak mümkündür. Tüm bu faydalan yüksek alkali yapabilme kapasitesinden kaynaklanır. Karbonat mutfak karbonatı sodyum bikarbonattır. Kandaki bikarbonatla benzer yapıdadır.

Bikarbonat vücudun en temel alkali tamponudur. Tıpta pek çok yerde bikarbonat kullanılır. Faydalan şöyle sıralanabilir: Bikarbonat, sporcularda kasta oluşan laktik asidi azaltır, sporcu dopingidir. Bazı özel sporcu içeceklerinde bikarbonat vardır. Yorulmayı geciktirir. Kısa dönem yoğun egzersiz verimini artınr. Kasta laktik asit oluşumu fazla sporun asitlenmeye katkısını gösterir, ağn ve kramplar laktik asit mevcudiyeti yüzündendir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın